Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundefilmer


Guest Christine

Recommended Posts

Skrevet

Sikkert kjempe trist.. Men jeg må nok ta deg på ordet for her kommer den ikke opp.. Får den ikke opp.. Linken funker ikke..

Skrevet

Den filmen får meg til å bælje som en unge!!

Jeg blir helt rar av å se den...

Skikkelig must å få med seg..linken funker som regel,men prøv igjen ulvinne!!

Skrevet

Kommer bare en blank side,ikke noe tekst ingen ting.. Ingen som kan gi meg en adresse også kan jeg gå videre derfra da?

Blir jo nysgjerrig jeg..

Guest Vicky
Skrevet

Den øverste er like bra hver eneste gang jeg ser den ;)

Nummer to har jeg også sett før. Utrolig vakker.... Selv om jeg ikke tror på noe liv etter døden er den rørende ;)

Skrevet

Fine filmer!

Jeg liker den om PitBull filmen. Jeg får alltid gåse hud av den..

Den er bådre trist og fin.. Trist med de hundene som er skadet og usultet.. men fin med de bildene som viser at Det faktisk kan være en familie hund hos folk som behandler den riktig!

Uansett hvor mange ganger jeg ser den får jeg det støkket inni meg!

Skrevet

Nå har jeg tilogmed googlet den,fant siden men får ikke sett.. Er det noe spesielt jeg må ha instalert eller?

Jeg får sett regnbuebroen og den andre.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...