Slette tråd
-
Hvem er aktive 0 medlemmer
- Ingen innloggede medlemmer aktive
-
Nye innlegg
-
Er ikke de spisse på tuppen? Pinsetten? Redd jeg skal kutte henne inne i øret bare. Ser også at noen av de klemmene for øre til hund er det noen som er bøyde ytterst og noen som er sånn den du lenka til. Vet du hva forskjellen er?
-
Dyrebutikker har som regel dette. Ville begynt med ørepudderet. Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
-
Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
-
Dette har funket i alle år for meg og mine hunder. Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper. Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere. Mindre plagsomt for hunden.
-
-
Nylig opprettede emner
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.