Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Sted: Oslo vest

Selger klær (og redningsvest) som har vært brukt/ment til en bichon havanais.

(Gir svært god pakkepris for alt samlet dersom det er av interesse. 
Har noen dekken/dress i str. 48-50 cm liggende og trenger mindre, kan jeg også være interessert i å bytte.)

Varm Hurtta-overall i vann- og vindtett fleece. 
Ny pris ca 800, brukt 1 sesong og uten slitasje.
Str. 321.
Glidelåslengde rygg: 32 cm.
Halsåpning: 39-44 cm.
Bryst: 54 cm.

Selges for 300,-

Har også en godt brukt fleecedress i annet merke med de samme målene som kan fås med på kjøpet om ønskelig.
_

Zipp flytevest til hund.
Aldri brukt, med lappen fortsatt på.
40 cm, opp til 10 kg.
150,-
_

Puppia Luxury strikket genser i ullblanding.
Str. XL.
Som ny.
100,-
_

Vinterdekken i mørk navy med varmt fleecefôr. Refleksdetaljer.
Aldri brukt og kommer i originalemballasjen.
Rygglengde: 38 cm
Halsomkrets: 35-40 cm 
Mageomkrets: 46-54 cm

Ny pris 375,-
Selges for 100,-
_

Globus Sport varmedekken i vann- og vindavvisende materiale, fôret med fleece og med fuskepelskant og refleksdetaljer.
(Oliven og sort farge, ikke rødt som på bildene)
35 cm langt.
Veldig pent brukt.

Ny pris ca 400,-
Selges for 100,-


Sender gjerne egne bilder av produktene ved interesse på PM.

14C88359-4EF6-405E-BCC4-B8DAEC32B79B.jpeg

E20BEFC2-402A-4EE2-8883-3D7D5D916052.jpeg

3B51FB3B-0CA8-4AB6-B628-9212B5A57966.jpeg

E499D0FC-2CCB-4E5D-B714-1F5D5C29A28A.jpeg

63F30ABD-7588-4C9A-9180-ADF2C4687E86.jpeg

DDDBD079-A5B8-4D2C-B949-A3954CE539B0.jpeg

5A50F5A9-2124-47EC-9BB9-E119EA008384.jpeg

F6A84B10-9AC4-4040-A768-821B7B43F5DA.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...