Gå til innhold
Hundesonen.no

Telefonstativ til filming av trening.


Midas
 Share

Recommended Posts


Jeg har lyst til å begynne å filme treningsøktene med Maui, men jeg får jo ikke den ****** ipaden eller telefonen til å stå. Jeg har sånn mappe på ipaden, så den står, men da peker den omtrent i taket, og telefonen har jeg ingen stativ til. Så hva bruker dere når dere filmer treningsøkter? Er ikke alltid jeg trener med noen eller noen har lyst til å filme alle to minutterne heller. Er det noe som funker bra til dette der ute? Helst til telefonen (iPhone).

Lenke til kommentar
Del på andre sider

12 timer siden, tonjek skrev:

 

Det øverste der fra ebay var jo superbillig og. Har du hatt det en stund så du vet om det holder lenger enn en uke? 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Akkurat nå, Midas skrev:

 

Det øverste der fra ebay var jo superbillig og. Har du hatt det en stund så du vet om det holder lenger enn en uke? 

Har vel hatt det ca 2-2,5 mnd nå ? Man ser jo at kvaliteten kanskje ikke er helt ut av dimensjoner, men hittil har den holdt seg utmerket. Skal jo bare stå stille et sted. 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

21 minutter siden, Midas skrev:

Ja, det kan man ikke forvente heller til den prisen, tror jeg får for en sånn og prøver. Litt greit at høyden kan stilles på den, da det ikke alltid er så praktisk at den er helt lav. 

Veldig praktisk! Har hatt den lille i et par år, og det har vært utfordrende å finne høye nok ting å plassere den på for å få bra vinkel til filmingen ? Men det nye stativet er det null stress ?

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...