Gå til innhold
Hundesonen.no

Bra apper?


Guest Vifte

Recommended Posts

Skrevet

Hei

Noen som vet om noen bra apper som bare tar opp lyd/ registrerer når hunden bjeffer? Fant noen, men der bjeffet mobilen min hver gang hunden bjeffet og nettbrettet fanget opp lyden. Litt upraktisk :P Har heller ikke behov for å se på kamera hva hunden gjør. Det jeg trenger er å se et "sammendrag" av hundens eventuelle bjeffing gjennom de timene jeg er borte. 

Blir glad for forslag :D

Guest Christine
Skrevet

Last ned sleeptalker eller noe? Egentlig lagd for å ta opp lyder mens man sover, men tipper bjeffing vil bli registrert :) 

Skrevet

Vi brukte pet monitor, du kan slå av lyden og sette på vibreringsvarsel om du vil. Der får du en oversikt over når den bjeffer, hvor lenge og hvor kraftig.

Skrevet

Vi bruker dog monitor, men da er en avhengig av å ha den på hele tiden. Men skrur man av lyden så merker man den ikke. Da får man opp en activity log etterhvert. Men er vel beregnet på at man har den på hele veien mens man er borte. 
 

Den er det kamera man kan skru av og på, pluss mikrofon som du kan snakke med hunden :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...