Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

.... og det er MASSE nysnø og perfekte forhold for fresefilm! Har noen av dere testet å putte på kamera på hunden med raptus? :P Jeg er litt usikker på om jeg skal feste oppå ryggen, eller på brystet?

https://lux-case.no/chest-shoulder-dog-harness-gopro-mount.html?fee=4&fep=37043&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=pla&gclid=Cj0KEQiAw_DEBRChnYiQ_562gsEBEiQA4LcssiRMtQXryWMWS66kUpxRPSXvlULYZlJ4z00gu-eUJb0aAjJ48P8HAQ

Mulig det er litt dyreplageri men kjenner jeg har gleda meg til å teste dette lenge :lol: haha!

  • Like 1
Skrevet

Tidi fikk prøve det der en gang hun ble passet av en venninne. Hunden merker jo ikke spesielt stor forskjell, det er bare en sele med et lite kamera på liksom. Jeg husker ikke hvor hun festet det, men jeg tenker det virker kulest på ryggen!

Skrevet
1 time siden, Carro92 skrev:

Jeg fikk aldri den selen til å ligge ordentlig jeg... er det jeg som har faila et sted tru? 

Venter fremdeles på at DHL skal komme med selen så jeg aner ikke hvordan passformen er... skal legge ut bilder når jeg får prøvd den på!! :)

  • Like 1
Skrevet

Jeg ville kanskje ha laget noen hjemmelaget sikkerthetsline mellom sele og halsbånd eller noe. Ble brukt på trening en gang av en hund i gruppa, det ble rundering etter kamera/sele.

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...