Gå til innhold
Hundesonen.no

Herkules nr 4 Milan Medium selges


Recommended Posts

Herkules Milan Medium bilbur selges, pga overgang til større bur.
83,5 x 54,5 x 68,6 cm, utvendige mål.

Ikke vært i kollisjon, og pent brukt.
2 stk nøkler, lastestropper og instruksjonshefte medfølger. 

Kjøpt nytt i april -16, nypris 4139,- 

- Kvalitetslås med nøkkel
- Vertikale glatte rør som hindrer biting og klatring. Samtidig gir dette fri sikt bakover
- Sterke glassfiberforsterket og patentertehjørnekoplinger
- Unike og sterke aluminiumsrør
- Praktisk bunn - sterk, hygienisk og vanntett. Lett å rengjøre!
- Vedlikeholdsfritt - alle deler er vedlikeholdsfrie. Smørefrie og lydløse hengsler.
- Kraftig aluminiumsramme som består av 30 mm tykke og patenterte profiler
- Solide vegger i vannfast MDF
- God luftsirkulasjon
- 100% lydløst 

Kan evnt byttes i Herkules nr 7 Eagle Medium!

Befinner seg i Trondheim, og må hentes her. Sendes ikke.

71_2024285867.jpg

71_2057178884.jpg

71_1706642868.jpg

71_1088984245.jpg

 

 

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...