Gå til innhold
Hundesonen.no

Anbefaling av fysioterapaut til hund i Akershus/Buskerud?


Recommended Posts

Skrevet

Tenker å påkoste min eldre hund som er stiv i nakke og rygg en time (eller flere) hos en som kan hjelpe med dette, helst i område Bærum, Asker, Lier/Drammen eller Røyken. Noen som har erfaring å dele? 

Skrevet

Lanis hundefysio holder vel til helt på andre kanten, men hun er veldig flink. Sjekk om hun er i den retningen iblant?

Cille Buin holder til i Hokksund tror jeg, men usikker på om hun fortsatt holder på.

Skrevet
16 timer siden, simira skrev:

Lanis hundefysio holder vel til helt på andre kanten, men hun er veldig flink. Sjekk om hun er i den retningen iblant?

Cille Buin holder til i Hokksund tror jeg, men usikker på om hun fortsatt holder på.

Takk for svar! Lanis tar hjemmebesøk står det på hjemmesiden, men blir jo mye ekstra med den reiseveien.

Vi har ikke bil, så har ikke egentlig mulighet til å dra langt om det også skal bli flere timer enn én (begge har familie i nærheten som stiller opp ang skyss, men likevel). 

Kjenner også jeg gjerne vil høre fra noen som har god erfaring ang litt mindre hunder, enkelte veterinærer er jo ikke særlig flinke til å håndtere de mindre hvertfall...

Skrevet

Har brukt Lanis selv til Odin og var veldig fornøyd. Du kan jo ta kontakt og sjekke om hun uansett skal i nærheten av deg på noe tidspunkt, så du kan få avslag i reiseprisen?

Skrevet
22 timer siden, simira skrev:

Har brukt Lanis selv til Odin og var veldig fornøyd. Du kan jo ta kontakt og sjekke om hun uansett skal i nærheten av deg på noe tidspunkt, så du kan få avslag i reiseprisen?

Tusen takk, det skal jeg gjøre :)

_

Tar gjerne imot flere anbefalinger 

Skrevet
Noen her som har kjennskap til Katja Petrell på Cooldog? Tar gjerne imot PM. 

Veldig fornøyd. Hun er en av få som får behandle pi. Eller rettere sagt som er flinke nok så hun får effekt og lindring. Kjørte fast til henne før jeg flyttet feil vei. Kjenner flere andre også som går til henne.

Skrevet
11 timer siden, Anette skrev:

Veldig fornøyd. Hun er en av få som får behandle pi. Eller rettere sagt som er flinke nok så hun får effekt og lindring. Kjørte fast til henne før jeg flyttet feil vei. Kjenner flere andre også som går til henne.

Takk skal du ha! Da tar jeg kontakt med henne, mye lettere når man har hørt positive erfaringer føler jeg :) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...