Gå til innhold
Hundesonen.no

Dekken/halsbånd/kobbel + div. gis bort/selges


Recommended Posts

Skrevet

Har litt hundeting vi aldri får bruk for, noen som vil ha?

Richo fleecedekken str 45cm - GIS BORT

post-13455-0-22211000-1439804185_thumb.j

Rukka strikkagenser (akryl, ikke ull) str ca 45 cm - 100 kr

post-13455-0-78881800-1439804226_thumb.j

Oransj halsbånd 40-50 cm fra Hunter - GIS BORT

post-13455-0-23133400-1439804282_thumb.j

Richo halvstrup med refleks utenpå og fleece inni 45-55cm - GIS BORT

post-13455-0-89806000-1439804241_thumb.j

Pawz ballongsokker str S (en av sokkene er litt brukt, resten helt nye) - 50 kr

post-13455-0-77215100-1439804295_thumb.j

Rukka kobbel med refleks og flere festepunkter 3m langt - 50 kr

post-13455-0-25825300-1439804255_thumb.j

En slags matte/underlag av noe slag med reklame på - GIS BORT

post-13455-0-01868200-1439804309_thumb.j

Halvstrup regulerbart, litt usikker på strørrelse, men på den instillingen det har på bildet passer det en staff med halsomkrets på 43cm. - GIS BORT

post-13455-0-56352800-1439804268_thumb.j

Alt kan sendes mot porto eller hentes i Ski :)

I tillegg har jeg ca 2,5kg med Orijen adult stående om noen vil ha for en tja..50-lapp? Det ligger IKKE i originalpose, har helt det over i en annen pose i fôrbøtte. Men jeg lover at det er Orijen altså :P

Skrevet

Jeg kan godt ta nr 1 (fleecedekken) og Orijen-fôret! :)

Du holder til i nærheten her, så du kan hente, ikkesant? Sender deg en PM straks så vi kan avtale tid :)

Kan jeg få det oransje halsbåndet? � hva blir portoen forresten?

Sent fra min GT-I9506 via Tapatalk

Regner med jeg kan sende det som brev, da blir det 20 kr i porto.

Skrevet

 

Du holder til i nærheten her, så du kan hente, ikkesant? Sender deg en PM straks så vi kan avtale tid :)

 

 

Regner med jeg kan sende det som brev, da blir det 20 kr i porto.

Da vil jeg gjerne ha det :)

Sent fra min GT-I9506 via Tapatalk

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...