Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Regndress selges da den ikke passer i annet enn rygglengde til min (særdeles smale ung-) hund. Den kan justeres så mye man vil rundt hals, midje og nakke, samt strammes rundt bena ved bruk av knappene.

Kun prøvd på, men lappene er klippet av.

Ny pris 1249 i butikk, gi bud!

Kan hentes på Nesodden eller sendes mot frakt. :)

post-13802-0-67952800-1436638361_thumb.j

post-13802-0-98102100-1436638366_thumb.j

  • 1 month later...
Skrevet

Jepp. Ser den er billigere i utlandet ja, men da kommer jo gjerne høyere porto, moms og kanskje tollavgift (? - vet ikke helt, men siden kjøpet er over 300?) i tillegg. Har ikke funnet den til under 1000 kr. i norske butikker eller nettbutikker. :) Og jeg gidder ærlig talt ikke selge den med helt enormt tap heller, da gis den heller bort i gave til noen jeg kjenner. :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...