Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg føler ikke jeg gjør annet enn å flytte for tiden, :P Jeg har nettopp sagt opp leiligheten her på Røa/Bogstad, og jeg vil helst flytte ut så fort som mulig. Det er 3mnd oppsigelsestid, men som sagt så vil jeg helst flytte i går så det er bare å si ifra om du trenger å flytte i nærmeste framtid ;)

Send meg en PM om du eller noen du kjenner er interessert! :)

Hund er selvfølgelig tillatt. @AnetteN bodde her med tre hunder, og @Benedicte bodde her også med tre hunder. Andre dyr og akvarier er ingen problem.

Limt inn fra @Benedicte sin siste annonse:

Leiligheten er på ca 70 kvadratmeter (kjellerleilighet). 12000,- i mnd inkludert strøm og internett. Leiligheten ligger på Røa, like ved Bogstad Camping. Det er kort vei til uendelig med turmuligheter.

Leiligheten består av: lang gang, kjøkken, to stuer, bad og to rom. Begge to er store nok til soverom, men det ene rommet har ikke gulvvarme. Vi har derfor brukt det som hunderom/bod. Det er spotter i alle rom, og i garderobeskapet i gangen og i den innerste stue.

Både 45- og 32-bussen går to minutter unna, samt at t-banen er 4 min unna med buss.

Retrieverklubbhytta ligger 20 minutter unna :)

Bilder har jeg ikke fått tatt enda, men det kommer om ikke så lenge!

Skrevet

åååh,fine leiligheten :D

Retrieverklubbhytta ligger bare et par min unna med bil :aww:

savner marka!

20 minutter for oss som ikke har kjøretøy :|

Jeg kommer til å savne marka skikkelig! Er så glad i leiligheten.. Men akkurat nå må man dessverre flytte. igjen. Men da får jeg en leilighet alene, og det tror jeg kommer til å bli veeeldig deilig :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Jeg kan skrive under på at leiligheten er koselig og fin, også er plassen superdyrevennlig! Skogen er rett utenfor, og badevann og :D
Kort vei til sentrum er det også.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...