Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei alle sammen :)

Håper det er greit at jeg poster dette her. Jeg er student ved NMBU, og lurer på om du kanskje har 2min til overs? Jeg hadde vært super takknemlig om du ville svare på 10 korte spørsmål om barn og nettbrett.

Undersøkelsen omhandler dine meninger og opplevelse av at nettbrett blir mer og mer vanlig som et læringsverktøy for barn i alderen 0-6år. Studiens målgruppe er småbarnsforeldre med barn i alderen 0-6år.

Undersøkelsen er helt anonym, og det er ikke mulighet til å finne ut hvem som har levert inn det enkelte svaret. De mottatte dataene fra spørreundersøkelsen vil bli behandlet av tre 3.års studenter ved Norges Miljø- og Biovitenskaplige Universitet. Dataene vil bli brukt som en del av en prosjekt oppgave i Samfunnsvitenskaplig Forskningsmetode. Link til undersøkelsen.

Kom gjerne med meninger og ønsker dere å diskutere er det supert :)

Mvh Linn

Skrevet

Er det meningen at kun foreldre skal svare på undersøkelsen, iom. at mange av spørsmålene er formulert med "barnet ditt"?

Skrevet

Er det meningen at kun foreldre skal svare på undersøkelsen, iom. at mange av spørsmålene er formulert med "barnet ditt"?

"Studiens målgruppe er småbarnsforeldre med barn i alderen 0-6år." Så ja. :)

Har svart, ble ikke så utfyllende siden vi ikke har nettbrett pr i dag, og barnet mitt er litt for lite syns jeg til at sånt fenger. Men håper resultatet er brukanes uansett.

  • Like 1
Skrevet

"Studiens målgruppe er småbarnsforeldre med barn i alderen 0-6år." Så ja. :)

Har svart, ble ikke så utfyllende siden vi ikke har nettbrett pr i dag, og barnet mitt er litt for lite syns jeg til at sånt fenger. Men håper resultatet er brukanes uansett.

Kjære vene, lese... vanskelig det :lol:

Skrevet

"Studiens målgruppe er småbarnsforeldre med barn i alderen 0-6år." Så ja. :)

Har svart, ble ikke så utfyllende siden vi ikke har nettbrett pr i dag, og barnet mitt er litt for lite syns jeg til at sånt fenger. Men håper resultatet er brukanes uansett.

Det er supert, uansett om dere bruker nettbrett eller ei så er det verdifulle svar :) Tusen takk til alle som svarer :)

  • Like 1
Skrevet

Svart :)

Føltes litt rart å svare at kidden har nettbrett og ikke jeg, men det er jo sant :lol:

Gidder liksom ikke å investere i sånn til meg, det er ikke jeg som vokser opp i en digital verden:)

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...