Gå til innhold
Hundesonen.no

Hasebeskytter


Recommended Posts

Skrevet

Niri har jo hatt betennelse i lårmuskelen. I dag var vi en liten tur på fjellet og der blåste det såpass at det ble kaldt. Den tiden han gikk i band så "gikk" kneet noe feil veg. Etter en stund så slapp jeg han og var skeptisk men måtte prøve. HAn ble bare bedre og bedre i beinet. Altså beinet må ha ekstra varme for å kunne bygge seg opp videre. Men jeg ahr ingen erfaring. HVa skal jeg kjøpe. Lønner det seg med hasebeskyttelse elelr trenger han noe oppover låret og eksisterer det noe sant?

Regner ikke med at dere har noen erfaringer men hadde vært spennede å kunne høre erfaringene deres eller forslag til ting så jeg kan finen ut at jeg tenker rett veg

Skrevet

Jeg har ingen erfaring med den, men Back on Track har jo haseskydd. :) Jeg er veldig glad i mange av BoT sine produkter, og vil tro at noe sånt vil gi god ekstravarme til hasen.

Skrevet

Min har fått artrose. For å ungå at han skal bli kald bruker jwg dekken som dekker godt ned på lårene. Hvis vi skal gå langt så har han dekken på i starten, under pause og på slutten. Ser ut til å funke for han :)

Skrevet

takker liker godt å høre deres erfaringer. Når hanskal jakttrene og jakte s går det ann å bruke dekken når han går i band men det er også behov når han skal jakte og det er derfor ejg tenkte på den beskytelsen. Den ser jo ut til å nne sitte på under høy aktivitet og er viktig. Her er det jo en muskel somhar blitt litt slarkete i leddet pga betennelse i lårmusklaturen. Under opptren da er det like viktig at den holdes varm for kunne fungere og bli så god den kan bli

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...