Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Noen som har tips til kiropraktor i Bergensområdet? Eventuelt massør/fysioterapeut?

Sist jeg sjekket var det ikke kiropraktor i Bergensområdet.

Jeg har mine til sjekk årlig hos Adrian på Dyreklinikken Bergen Vest og er veldig fornøyd med behandlingen og servicen der.

Om det skalle være behov så har de også water walker, vibragulv og laser :)

Skrevet

Sist jeg sjekket var det ikke kiropraktor i Bergensområdet.

Jeg har mine til sjekk årlig hos Adrian på Dyreklinikken Bergen Vest og er veldig fornøyd med behandlingen og servicen der.

Om det skalle være behov så har de også water walker, vibragulv og laser :)

Takk :flowers: Ikke sikkert det trengs kiropraktor, er bare noe med oppførselen til fjompen den siste uken som gjør at eg tror han hadde hatt godt av en sjekk :)

Skrevet

Takk :flowers: Ikke sikkert det trengs kiropraktor, er bare noe med oppførselen til fjompen den siste uken som gjør at eg tror han hadde hatt godt av en sjekk :)

Ingen årsak! Krysser fingrene for at det bare er noe smårusk :ahappy:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...