Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja, jeg har blitt farmor til et fantastisk enebarn av ei tispe, hun skal ha stamtavlenavn på V.

Foreløpig har jeg kun kommet frem til tre navn, uten at noen av dem er 'det rette'. Disse er;
Viva La Vida
Vandalizer

Vision ----- (ettellerannet)

Sonen, hjelp meg? :)

Skrevet

Victorious Victoria/Warrior

V is for Villain/Vicious Villain

V.I.D (Very important dog) :P

Valentine's Day :heart:

Valkyrje Dødsvette (Kvinner i norrøn mytologi som blir sendt ut for å holde øye med kriger+)

Vocal ...

Sayings:

Vice Versa

Vis-à-vis

Vanish into thin air

Variety is the spice of life

Veg out

Vicious circle

Skrevet

Hva er kennelnavnet? Litt ålreit om det hele klinger bra sammen? :)

Og du liker sånne lange engelske?

Lauprak er kennelnavnet. Må ikke være engelsk :)

Skal du beholde mini - Ibux? :)

Vanity synes jeg er kult :ahappy:

Edit: må jo hete Voltaren da, må jo liksom fortsette med legemidler!

Håper det blir slik til slutt, vi får se :)

Victorious Victoria/Warrior

V is for Villain/Vicious Villain

V.I.D (Very important dog) :P

Valentine's Day :heart:

Valkyrje Dødsvette (Kvinner i norrøn mytologi som blir sendt ut for å holde øye med kriger+)

Vocal ...

Sayings:

Vice Versa

Vis-à-vis

Vanish into thin air

Variety is the spice of life

Veg out

Vicious circle

På lista!

Veni Vidi Vici

Også på lista :)

---

Jeg er jo litt kresen, men bring it on folkens :)

  • Like 1
Skrevet

Vision Of (insert element fra mors eller fars navn). Jeg har hatt en Vision Of Trust, der moren het Trust Me (og hun hadde en bror som het Vision Of Darkness eller noe, faren heter After Dark).

Skrevet

Vision Of (insert element fra mors eller fars navn). Jeg har hatt en Vision Of Trust, der moren het Trust Me (og hun hadde en bror som het Vision Of Darkness eller noe, faren heter After Dark).

Mora heter *stamtavlenavn* Ibux, faren *stamtavlenavn* Keeping Up Appearances, litt usikker på alle de fire alternativene, men Vision Of Ibux kunne jo blitt en skikkelig blåmandag eller sliten-søndags hund? :lol:

Skrevet

Jeg liker forøvrig navn som kan ha dobbel betydning. Pappsen heter jo egentlig Keeping Up Appearances etter sitcom-temaet i kullet, men det er også en dobbel betydning i form av at han var kjøpt med tanke på utstilling :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...