Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Oppdretteren min er på utkikk etter en ny fôrvert. Hun venter Australian Shepherd valper etter Shoreland's Two Thumbs Up Ace "Ace" og N DK UCH DKJV-12 NORDJV-12 NJV-12 Chiljas Annie Get Your Gun "Ella"

EllaxAceoppdatert_zps1defc0f9.jpg

Ella er etter Multi Ch Thornapple Aftershock x Easy Keen Witted, og er forøvrig både øyenlyst fri, og har HD: B og AD: A.

Hun trener og konkurrerer i klasse 1 i rally lydighet, og både agility og agility hopp klasse 1, så hun er å ses utenfor utstillingsringen også.

1004544_10151973865180399_1551006848_n_z

Ace er en amerikansk import boende i Ungarn hos Kennel Tanmarks. Han er etter Ch Bayshore He's A Clipper x Ch Shoreland's B Dazzled. Han er i likhet med Ella både øyenlyst fri, og er både HD og AD fri.

10379832_820542097963920_607308368801256

Begge foreldrene er røde bærere, så her er det mulighet for alle farger, og alle halelengder.

Ved interesse så sende en melding til Nina Holm (kennel Chilja) på facebook, da hun har hatt problemer med mailen sin fra tid til annen. Hun kan garantert svare på spørsmålene bedre enn hva jeg kan, og kan gi ytterligere informasjon.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...