Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ingen som var der??

Jeg har nettopp kommet hjem, og guriland. :D

Jeg venter på nedturen, den må jo komme, og jeg trodde den kom i helgen.

Men den gang ei.

8 japanske spisshunder møtte begge dager.

Og min høyt elskede Santos tok BIR begge dager. :D

Men ikke nok med det. :P Idag ble han BIG1!!!!!!!!!!!!!!

Jeg er såååååååååååå stolt, hehe :D Verdens fineste Santos. :D

Også avkommet hans. Cajsa. Min store stolthet. Jeg er så kry av denne jenten min. :D

Hun er 9,5mnd gammel. Hva gjorde hun?

Jo hun tok BIM BEGGE dager!!!!!

Kry, jeg er sååååå kry :D

Hun har stillt på 5utstillinger.

5ck, 4cert og ikke minst 3BIM. :D

Og det har vært "mange" på utstillingene. :D

Hun har slått uch hunder som om det var helt normalt. :D Og flotte er de å. :D

Nei, nevnte jeg at jeg er kry???

:innocent::P

10527332_10152187052772352_4122560040646

Ikke no veldig bra bilde, men jeg er kry... :drool::bananas: :bananas:

  • Like 12

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...