Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har ryddet litt i hyllene mine, da de er smekkfulle og knaker i sømmene.
Har derfor en del til salgs. Dersom prisene er ublu eller noen vil kjøpe alt, si gjerne i fra så kan vi bli enige om pris.
Kjøper betaler frakt. (eller henter)

Bøker:

Alle er pocketbøker dersom ikke annet er nevnt.

A House of Night- serien (Av P.C og Kristin Cast)

Marked
Betrayed
Chosen
Untamed
Hunted
Tempted
Burned
Awakened

Pris 50,- pr bok, eller 300,- for hele serien

Diverse spenningsbøker: (alle disse er på norsk)
Nådens Omkrets, Jørgen Brekke
Lucifers Evangelium, Tom Egeland
Den Siste Tempelridder, Raymond Khoury
Blodsbroderen, Eric Giacometti/Jacques Ravenne
2012-profetien, Ole Clifford
Judasarven, James Rolling

Pris 40,- pr bok, eller 200,- for alle

Bøker fra Arven-trilogien: (Eragon serien)
Den eldste (norsk)
Brisingr (engelsk)

30,- pr bok, eller 50,- for begge to

A Game of Thrones (engelsk)

50,-

Humorbøker:

Kill as few pasients as possible (hardback)
My end of the leash
How to live with a neurotic dog

40,- pr bok, eller 100,- for alle tre

Filmer:

Expendables 2 (uåpnet, hadde visst to av dem)
Sherlock Holmes, a game of Shadows
40,- pr film for disse to

Scott Pilgrim vs the world
Pullet Proof
Fahrenheit 9/11
Piranha
The Four Feathers
Alligator
Anacondas
Outbreak
The Order
Hardwired
Wind Dancer

Mye morsomme C og D-filmer her for den som liker slikt.
100,- for hele bunten.

Dokumentarfilmer:
Horses of the World
The Little Horse that could
Animal Rescue

50,- for alle tre.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...