Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har noen refleksbånd som er kjøpt på canis, de var veldig billige og fantes i fargene rød, gul og sort, og i forskjellige tykkelser. Nå som ikke canis har nettbutikk lengre, er det noen som vet av en annen nettbutikk som kan ha disse båndene?

Skrevet

Nettdyret.no har det taukobbelet du tenker på i sort, men det er 12mm, de tykkeste hos canis var vel 10mm, link

For det er disse du tenker på?

1819.JPG

Bildet er mitt, jeg har helt dilla på disse og har i rødt sort og gult, det er så gode kobbel :)

Skrevet

Ja, det er de jeg tenker på :) De er til min mor da, som nekter å gå tur med noe andre type bånd :P Og hun har så små bikkjer at det blir for kraftig med de fra nettdyret. Må helst finne de som er 6 mm brede.

  • Like 1
Skrevet

Ja, det er de jeg tenker på :) De er til min mor da, som nekter å gå tur med noe andre type bånd :P Og hun har så små bikkjer at det blir for kraftig med de fra nettdyret. Må helst finne de som er 6 mm brede.

Jeg mener å ha sett dem et par andre steder også, skal lete litt og gi deg beskjed :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...