Gå til innhold
Hundesonen.no

Fellestreninger Bergen


Recommended Posts

  • Svar 494
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vi kommer litt over seks vi ( vi = meg og Emilie)

Opplyst grusbane ved kristianborgvannet(vd fjøsangervegen), buss holdeplass på motsatt side av plassen og masser av parkerinsplass. Eg kan trene ettermiddagen man, Tir, ons. Muligens også torsdag om b

17.30 er supert for meg, vet ikke med Emilie. Tror nok hun ikke er ferdig før syv den dagen Men vi har sikkert tenkt å ta enda en trening til helgen, så da kan jo de som vil henge seg på Men jeg ta

Skrevet

Jeg og Lykke kommer så sant det ikke kræsjer med jobb (turnus) :)

I uken som kommer kan jeg

Tirsdag ettermiddag/kveld

Onsdag, torsdag og fredag formiddag

Skrevet

Jeg vil! Jeg kan de de fleste ettermiddager i uken. Er et par dager det må bli litt utpå på kvelden eventuelt, da jeg er jobber til kl 19 disse dagene :)

Skrevet

Jeg skal aldri stille ut, men hadde vært gøy å være med for sosialiseringen sin del! Hvordan tenker dere å legge opp en trening?

Anbefaler forresten å lage en doodle for å finne ut når det passer for folk flest. Sjekk doodle.com!

  • Like 1
Skrevet

Mangler liksom noe vesentlig for å være med jeg :P Men etter sommeren kanskje :D

Jeg har alaska husky. Kom for å sosialisere deg og se på/lære :) Det gjør vi. Ida skal ikke stilles akkurat. Kanskje et matchshow en gang liksom, men haha :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Skrevet

Jeg vil gjerne komme for å se på, kanskje lære litt, om det går bra? Uten hund altså :P

Selvfølgelig! :)

Skrevet

Jeg er med! Jeg kan alle ettermiddager hele uken, og neste helg :) Så jeg er med uansett hvilket tidspunkt vi velger :)

Ang sted, så må vi finne en plass med lys, og hvor det er liten sjangs for at det er folk :)

  • Like 1
Skrevet

Opplyst grusbane ved kristianborgvannet(vd fjøsangervegen), buss holdeplass på motsatt side av plassen og masser av parkerinsplass. Eg kan trene ettermiddagen man, Tir, ons. Muligens også torsdag om bilen blir ferdig på verksted...

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

  • Like 2
Skrevet

Jeg er på skolen til 15:45 alle ukedager utenom fredag, da er jeg ferdig 13:50. Så det passer ikke før etter 16 for meg på mandag og torsdag.

Jeg jobber tidlig i helgen, så da kan jeg etter klokken 14 ca :)

Skrevet

Kunne man skrive ting og? Jeg har stemt, men der var jo tidene fra 14-18.

Åja ja selvfølgelig! Er ikke barebare for hodet mitt å konsentrere seg om mer enn en ting samtidig :lol:

Skrevet

@MegaMarie Gjort :)

Ser ut som torsdag 16:30 kan være et tidspunkt som passer best foreløpig. Da kan alle og da tror jeg at jeg har tatt høyde for skoletidene til Marie.

Skrevet

Jeg syns fredag så bra ut jeg, mange som kunne da + det er lyst ute om det passer for folk å ta det fra 14 ca og utover.

Ellers er torsdag bra og. Det er jo mulig med flere ganger.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...