Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Selger et helt nytt ruffwear dekken som ikke satt optimalt på Pi, er prøvd på og tatt med hjem, også fant jeg et annet jeg likte bedre :P

Ny pris er 629, gi bud

Står størrelse small, da 56-59 cm rundt brystet, men det passet lille pi da du kan stramme det inn ganske mye.

Det er dekt med fleece inni

f_4167y_1.1.jpg

Don’t let the weather slow you down! When you layer up to head outdoors, protect your best friend as well with the K-9 Overcoat, Ruff Wear's most durable dog coat. Designed to be warm and durable this coat is wind and water-resistant. The recycled fleece insulating layer is enclosed in a durable recycled polyester shell, keeping body heat in, and the elements out. Auto-lock buckles on each side provide easy on/off.

KEY FEATURES:

  • Updated sizing and tailored fit features added neck, chest, and belly coverage
  • 100% recycled outer shell fabric is abrasion-, snag-, and weather-resistant
  • Inner fleece layer insulates against the cold
  • Sheltered buckles streamline the coat profile and enhance durability
  • Elastic stay-fit webbing and side-release buckles adjust for a custom fit
  • 3M™ reflective trim for low-light visibility


SIZING
56-59 cm rundt bryst

Bilde fra google

k9-overcoat-dog-jacket-ruff-wear-lichen-

  • 2 weeks later...
Skrevet

Det er trangt på denne hunden :P om det gir noen målestokk

1801385_10153764843265464_895325698_o.jp

Snuppisen min er 25-30cm rundt halsen, så det vil nok bare henge og slenge uansett :/ Og på bcen blir det for kort.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...