Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei

I fjor kjøpte jeg meg et par Sorel Cumberland sko da de gamle var utslitt.

Men dessverre så bommet jeg på str, så de er litt for små. Har brukt de 3-4 ganger og de er like pene som nye. Har ikke kvittering eller noe, men kjøpte de på XXL

Selges for 200kr eller høyestbudene. Føles så dumt å kaste nye ubrukte sko

http://www.xxl.no/Root/Sko/Damesko/Vintersko/sorel-Cumberland-Vintersko/p/1038528_2_Style

Bilde stjålet fra XXL

8803920609310_1038528_1_6342024172481250

Skrevet

Om du har kjøpt dem på XXL så ville jeg faktisk gått innom der og spurt om å få bytte dem. Jeg fikk byttet noen snowboardsko jeg hadde prøvd et fåtall ganger sist sesong, men fant ut at var alt for store. Det var da gått over et år siden jeg kjøpte dem, og jeg hadde ikke kvittering.

Det eneste jeg sa var "Jeg har kjøpt disse hos dere, men de er for store." Skoen var fjorårets modell, men jeg fikk ikke noe spørsmål rundt det likevel.

Skrevet

Hvilken størrelse bruker du vanligvis?

Bruker normal 36-37 så disse kan være små

Om du har kjøpt dem på XXL så ville jeg faktisk gått innom der og spurt om å få bytte dem. Jeg fikk byttet noen snowboardsko jeg hadde prøvd et fåtall ganger sist sesong, men fant ut at var alt for store. Det var da gått over et år siden jeg kjøpte dem, og jeg hadde ikke kvittering.

Det eneste jeg sa var "Jeg har kjøpt disse hos dere, men de er for store." Skoen var fjorårets modell, men jeg fikk ikke noe spørsmål rundt det likevel.

Takk, da kan jeg prøve det om ingen vil kjøpe de

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvordan ser deres morgenrutiner ut med valp/hund før dere skal på jobb? Ønsker å høre litt hva andre gjør. valpen vår våkner som regel mellom 06-06.30. Vi tar han da ut i ca 15 min slik at han får gått på do, når vi kommer inn igjen så leker vi litt og trener på kommandoer før han får frokosten sin, så er det litt ut på do igjen før vi går inn, får litt hjernetrim og så er det inn i valpebingen når vi reiser på jobb. Hvordan legger dere opp starten av dagen deres?
    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...