Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei

I fjor kjøpte jeg meg et par Sorel Cumberland sko da de gamle var utslitt.

Men dessverre så bommet jeg på str, så de er litt for små. Har brukt de 3-4 ganger og de er like pene som nye. Har ikke kvittering eller noe, men kjøpte de på XXL

Selges for 200kr eller høyestbudene. Føles så dumt å kaste nye ubrukte sko

http://www.xxl.no/Root/Sko/Damesko/Vintersko/sorel-Cumberland-Vintersko/p/1038528_2_Style

Bilde stjålet fra XXL

8803920609310_1038528_1_6342024172481250

Skrevet

Om du har kjøpt dem på XXL så ville jeg faktisk gått innom der og spurt om å få bytte dem. Jeg fikk byttet noen snowboardsko jeg hadde prøvd et fåtall ganger sist sesong, men fant ut at var alt for store. Det var da gått over et år siden jeg kjøpte dem, og jeg hadde ikke kvittering.

Det eneste jeg sa var "Jeg har kjøpt disse hos dere, men de er for store." Skoen var fjorårets modell, men jeg fikk ikke noe spørsmål rundt det likevel.

Skrevet

Hvilken størrelse bruker du vanligvis?

Bruker normal 36-37 så disse kan være små

Om du har kjøpt dem på XXL så ville jeg faktisk gått innom der og spurt om å få bytte dem. Jeg fikk byttet noen snowboardsko jeg hadde prøvd et fåtall ganger sist sesong, men fant ut at var alt for store. Det var da gått over et år siden jeg kjøpte dem, og jeg hadde ikke kvittering.

Det eneste jeg sa var "Jeg har kjøpt disse hos dere, men de er for store." Skoen var fjorårets modell, men jeg fikk ikke noe spørsmål rundt det likevel.

Takk, da kan jeg prøve det om ingen vil kjøpe de

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...