Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Klart det er forbud mot fyrverkeri, i og med at hotellet ligger midt i mellom Arlandas 3 rullebaner :D Kult initiativ, har bodd på hotellet et par ganger - trivelig som normal besøkende også! :)

Skrevet

Åh, dette kan jeg se for meg blir en sånn greie. Folk kommer dit år etter år (nyttår etter nyttår) med hundene sine, blir kjent med andre som kommer tilbake hvert år. Etterhvert tar de med kaker og boller og sitter å har skikkelig hundesyklubb hver nyttårsaften. Kjempekoselig!

  • Like 4
Skrevet

SÅ smart!

Er det fyrverkerifritt rundt alle flyplasser, tro? Sånn at det faktisk er "greit" å bo på et av Airporthotellene på Gardermoen også?

Susanne

Skrevet

SÅ smart!

Er det fyrverkerifritt rundt alle flyplasser, tro? Sånn at det faktisk er "greit" å bo på et av Airporthotellene på Gardermoen også?

Susanne

Det skytes vel opp fyrverkeri rundt Gardermoen - og mange av "airport hotels" rundt Gardermoen ligger jo langt utenfor terminalen. Clarion på Arlanda ligger omtrent midt i mellom alle rullebanene, ved selve hovedterminalbygget.

post-5668-0-72133100-1389643715.png

Park Inn og Radisson BLU er de eneste som ligger innenfor rullebanene på Gardermoen, usikker på hvor dyrevennlige de er da jeg aldri har bodd der. Park Inn har en haug med møterom og kontorer (arbeidsplasser) for folk så jeg tviler egentlig på at de ville åpnet for noe sånn (mtp evt allergikere og arbeidsplassene deres).

Skrevet

Har bodd med hund på Radisson Blu Gardermoen.

Så de tar imot hund i enkelte rom i hvertfall.

Men til en ganske høy pris.

Flott tiltak i alle fall å åpne hotellet på Arlanda for dyr som ikke liker raketter!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Takk. Er ikke så flink i norsk.
    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...