Gå til innhold
Hundesonen.no

Irenes hytteEFIT (jan. 14)


Recommended Posts

Skrevet

Her kommer årets første EFIT fra oss, denne gang tilbragt på hytta.

13-tiden: Det var tross alt nyttårsaften igår, så vi sover litt lenge med god samvittighet. Nora har stjålet en sokk og ligger i senga og er søt.

2014-01-01-nora.jpg

13:30 omtrent: Jeg tar oppvasken fra dagen før (eller det resterende som jeg ikke orket å ta kvelden før)

2014-01-01-efit2.jpg

14-tiden: Jeg drikker kaffe og juice, og spiser smågodt til frokost :D

2014-01-01-efit3.jpg

Hundene slapper av på sofaen imens:

2014-01-01-efit4.jpg

Omtrent ved 15-tiden: Hundene er ute og lufter seg og springer fritt, og småfuglene (som er mektig fornærmet over fôringstidspunktet) får sine solsikkefrø og ei meisebolle.

2014-01-01-efit5.jpg

16-tiden: Hundene er ferdig luftet for nå og har fått frokosten sin, men Luna har vært på jordrottejakt og trenger virkelig en dusj. Typisk nok hadde jeg allerede dusjet henne en gang denne dagen fordi hun stinket løpetid. Jaja..

2014-01-01-efit6.jpg

Rundt 17: Vi slapper av og ser på film mens Luna lengter etter å jakte på rotter.

2014-01-01-efit7.jpg

19-tiden: Jeg tenner stearinlys og samboer fyrer opp i vedovnen. Det er koselig å være på hytta :D

2014-01-01-efit8.jpg

Taxi føler for å posere foran ovnen:

2014-01-01-efit9.jpg

20-tiden: Vi spiser middag. Taco! :D

2014-01-01-efit10.jpg

21: Mere film :)

2014-01-01-efit11.jpg

22:30: Hundene spiser en litt sen middag. Tørrfôr var nok ikke veldig spennende i forhold til and som de fikk smake på tidligere idag, men det går raskt ned.

2014-01-01-efit12.jpg

Det var dagen vår! :)

  • Like 6
Skrevet

Fine hunder du har! Ser ut som et koselig hytteopphold. Så ikke så veldig hytteaktig ut der da, med oppvaskmaskin og greier ;)

Skrevet

Herlighet så søte hunder! :wub:

Takk :D

Fine hunder du har! Ser ut som et koselig hytteopphold. Så ikke så veldig hytteaktig ut der da, med oppvaskmaskin og greier ;)

Hehe nei, er mer som et lite hus langt inni skogen :D Er ikke hytta vår da sånn egentlig, er svigers sin :)

59953_10150291055255145_6307671_n.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...