Gå til innhold
Hundesonen.no

Flickr har blitt teit :(


Recommended Posts

Skrevet

Flickr var før slik at når du så på et bilde i fotostrømmen din, så kunne du høyreklikke og velge å se bildet i forskjellige størrelser. Nå kan du ikke høyreklikke bildet overhodet, og jeg finner ingensteds hvor jeg kan få klikket for å få en link til bildet som slutter med .jpeg! :cry: Hjelp? :cry:

EDIT: OK jeg fant ut. Man må trykke på de tre prikkene på siden, og så trykke "View in all sizes". Da får man .jpeg linker. Herregud så innmari tungvindt :<

Skrevet

Er easy peasy å dele linker enda, står vel i regelverket at det skal referes til flickr. Men jeg bruker den metoden kanger beskriver. :lol:

Skrevet

Derfor bruker jeg photobucket. :sleep:

Du får ikke samme bildekvalitet på komprimerte bilder, som den flickr har :aww::P

Skrevet

Er easy peasy å dele linker enda, står vel i regelverket at det skal referes til flickr. Men jeg bruker den metoden kanger beskriver. :lol:

Ikke direkte til bildet vel? Eller har jeg misforstått noe, for jeg jeg må trykke meg ihjel for å finne .jpeg-koden til bildet.
Skrevet

Ikke direkte til bildet vel? Eller har jeg misforstått noe, for jeg jeg må trykke meg ihjel for å finne .jpeg-koden til bildet.

Nå ble jeg usikker - må teste. To sek. :lol:

Skrevet

Skalvisjå - blir dette forståelig?

11174553645_9b4024f1de_c.jpg

Da kommer bildet med url til flickr - men antar man kan fjerne akkurat urlsaken og bare bruke jpgurlen. Trykk på vinkelen med pil på - velg "tegnestift" i vinduet som kommer opp der og kopier linken som kommer opp.

Edidt - bare å fjerne det som står foran [image] og etter [/image] vet ikke om det blir noe lettere enn å klikke flere ganger jeg :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg er ute etter en hund som skal brukes til soppsøk, evt. blodspor.    Men hvilken hund skal man velge? Jeg har vurdert både springer og cocker spaniel, men syns kanskje at det er mange «pyntehunder» og ikke så mange med fokus på nesa. Ikke at det er noe galt i det altså! Man har selvfølgelig ulik bruk for hunden sin🙌  Jeg vurderer derfor andre hunderaser men vil gjerne høre andres erfaringer/ meninger om både spaniel og andre hunderaser.  Selv driver jeg med jakt, og har en Vorsteh og en tysk Jaktterrier. Jeg har erfaring med nosework, blodspor og litt ettersøk. Begge hundene mine krever mye aktivisering og stimuli. Derfor er jeg ikke redd for en hund som krever mye. Gjerne mellomstor eller liten i størrelsen. 
    • Har du lest rasebeskrivelsene hos raseklubbene? Dette er tre ganske forskjellige raser.
    • Hvordan er en kromfohrlander og kooiker og hovawart? 
    • Det er helst jeg som tar ansvar for fôr, tur og trening. Siden jeg jobber langvakter har jeg jo også mye fritid, så det blir veldig naturlig at jeg har hovedansvaret. Men skal prøve å få de andre i huset til å ta i mer.  Begynne med å få en av de andre i huset til å ta han ut når jeg kommer hjem, slik som du foreslår 👍
    • Har god erfaring med Baggen softbelt. Ser de har det hos Troll. Det kan oppleves som litt klumpete for jogging, men til gåtur er det supert. Vet ikke hva du tenker om frontfestet der men jeg har ikke opplevd problemer med det.  Jeg liker spesielt at dempingen er i selve beltet så jeg kan bruke det båndet jeg vil. Ikke alltid så praktisk med strikkbånd. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...