Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Noen som har et forslag til et rimelig tøybur som er godkjent for fly?

Det må ha vanntett bunn, og være ca 43x31x20 cm (Norwegian). De Sherpa-burene de anbefaler er så dyre. Er de fantastisk gode siden de koster såpass mye?

Trenger helst tips til butikker i Oslo/Lillestrøm siden jeg ikke rekker å få bur tilsendt i posten. Målene må være i øvre målegrensen for at hunden skal få grei plass

Skrevet

Er det ikke sherpa størrelse small som mange bruker, mon tro? Pleier å ha i de fleste butikker med litt størrelse har jeg inntrykk av :)

  • Like 1
Skrevet

Det er vel sherpa størrelse small de anbefaler ja, men jeg gikk glatt igjennom med en medium (selv om jeg var litt stressa før vi dro :icon_redface: ). Men jeg hadde fått låne min, for de er jo ikke akkurat billige nei. Mener at jeg fant en butikk i Fetsund som annonserte på finn med billigere reisebager...

Jepp, her var det noen til kun 299. Om de tilfredstiller alle krav vet jeg ikke, så ikke stol helt på meg!

  • Like 1
Skrevet

Takk for tips :)

Hadde håpet å unngå Sherpa-bagen pga prisen, ja ;)

Den siden det ble linket til så grei ut. Om de burene er godkjent er det ingenting å si på den prisen! Får høre med dem i morgen :)

Skrevet

Det fins Sherpakopier til en brøkdel av prisen som fungerer aldeles fint. Mitt har vart i 10-15 år og er sikkert brukt til 30 valper. Like fin som ny. Tror den koster 250 kr på dyrebutikken.

Skrevet

Åh, leste "Flybur til Kaninen" jeg, så jeg tenkte jeg måtte inn å se hvorfor noen lette etter flybur til kanin på hundeforum :icon_redface:

Håper du finner ett rimelig ett som ikke koster flesk i alle fall.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...