Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilke nick har du hatt?


Har du byttet nick?   

95 stemmer

  1. 1.

    • Ja, byttet en gang.
    • Ja, byttet to eller flere ganger.
    • Nei, er fremdeles den jeg alltid har vært.


Recommended Posts

Skrevet

Jeg meldte meg først inn som Aradia (samme nick som jeg har brukt på Canis og de fleste andre forum), men tror ikke at jeg skrev noe under det nicket. Også ble det noe kluss med innloggingen igjen, ikke husket jeg passordet, og ikke fikk jeg nytt tilsendt på mail, så da laget jeg ny konto som Wildah :)

  • Svar 109
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg er kjedelig og har hatt sammenavn hele tida... men jeg bytta avatar noen ganger for en tid siden i protest mot alle som bytta nick og bilde stadig vekk .

Du har jo streng tatt byttet nick fra Bones til Boner og så Bones igjen da.

Du, Pan har sørget for den absolutt beste latteren jeg noen sinne har fått her inne på sonen. Jeg holdt bokstavelig talt på å tisse på meg. Ikke diss Pan, ass. Han er kongen på det punktet.

Skrevet

Men hadde ikke du et annet et i kort tid mellom Emma og SFX?

Nei, ikke som jeg er klar over, i hvert fall. Jeg tror jeg het Sfx i et minutt til jeg fikk Anette til å skrive det i versaler, men det tells ikke.

Skrevet

Nei, ikke som jeg er klar over, i hvert fall. Jeg tror jeg het Sfx i et minutt til jeg fikk Anette til å skrive det i versaler, men det tells ikke.

Da blander jeg sikkert. Mente det var du som hadde et engelsk nick en periode og en sort rose eller noe, men sikkert noen andre da. :P

Skrevet

Nirm er jo border collien min som døde for 2.5 år siden. Det er bare et navn, og betyr ikke noe spesielt etter hva jeg har funnet.

Hi hi, husker jo Nirm, tenkte bare på hva det stod for, hva det et betydde ;)

Skrevet

Hi hi, husker jo Nirm, tenkte bare på hva det stod for, hva det et betydde ;)

Ha ha. Det var jo bra. :P

Jeg aner ikke hvor jeg har navnet fra engang. Det bare datt inn i hodet mitt en dag mens jeg funderte på navn til han.

  • Like 1
Skrevet

Samme navn her siden jeg meldte meg inn i August 2005. PsychoLynx er jo et navn som følger meg overalt etterhvert. Bruker samme nick flere steder, hjemmesideadressen osv. Forøvrig navnet på eldstekatten ;)

Var jo Buffy og BuffyZ på Canis i sin tid, men ble så forvirra da Margrete hele tiden snakka til bikkja mi istedet for meg... :huh:

Skrevet

Har byttet en gang. Registerte meg som "Lord" etter gamle hunden og hadde det i noen år. Et par år etter han døde fant jeg ut at det kanskje var best å bytte navn...

  • 3 weeks later...
Skrevet

Jeg har bare hatt et nick. Hadde lyst til å bytte helt i starten. For de 0'ene er så teite. :P Elisabeth var opptatt, og det var det første jeg kom på... :sleep: Vet ikke om jeg gidder å bytte nå da, hatt dette en stund sååå :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Var ingen av dem fine?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...