Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tja,har sett på Roomba og Samsung sine i butikk,og syns de begge så ganske jalla ut med noen skikkelig puslete børster. Denne finner jeg bare hos netonnet. Ser vel bare jalla ut fordi akkurat den modellen er grå og lilla?

Skrevet

Må bare si at om du skaffer deg en slik, så er det obligatorisk å ha en katt oppå. :sleep:

De ødela den forrige katten sin så de får nok ikke noen ny nei :hmm:

Skrevet

Tja,har sett på Roomba og Samsung sine i butikk,og syns de begge så ganske jalla ut med noen skikkelig puslete børster. Denne finner jeg bare hos netonnet. Ser vel bare jalla ut fordi akkurat den modellen er grå og lilla?

Den er ikke mye jalla altså! vunnet mange tester den der :)

Jeg har Neato signature XV pro! Det er modellen etter den du ser på, den er helt ny, kom ut for 1 mnd siden tror jeg.

Vi har hatt vår i ca 1 uke og er super fornøyd, den suger alle tepper rene for hår, den renser MYE bedre enn en vanlig støvsuger.

Lange hår går helt fint :)

Anbefales!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...