Gå til innhold
Hundesonen.no

schæfer valp


Lise

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har bestilt meg en schæfer tispe valp som jeg skal hente 3 februar, Snakka med oppdretteren i stad og hun skal sende meg nye bilder av frøkna. navnet har jeg bestem skal bli Amy :D Så jeg håper jeg har mere flaks med denne og ikke får en hund til med alergi. Gleder meg masse til og få hun nå, Synd vente tiden tar så lang tid, hehe

Skrevet

Gratulerer så mye og ventetiden blir nok lang ja...

Du får korte ned tiden med å lese hundebøker, se på bilder og reise på besøk til valpen.

Lykke til! :D

Skrevet

Ja gleder meg helt sykt nå, navnet er etter hun unge som synger" Amy Diamont "(tror det skrives sann?). Dattera mi spiller den sangen ofte så da synes vi Amy var et flott navn :D

Skal oppdatere hjemmesiden min bare jeg får bilder.

Skrevet

grattiss :D ventingen er værst...

ikke morro i det hele tatt.. men morro å vite at du skal få deg valp om ikke så lenge :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...