Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Moderatorer: Vet ikke om jeg har lov til å skrive dette her, men dere får slette det hvis jeg har gjort feil.

Var hos petvett sandvika idag for kiropraktikk på Chicka og der hadde de tilbud på lam og ris varianten, til 12,50kr for 500gr.

Er en kampanje fra v&h, for det var en v&h plakat, så det kan hende andre utsalgssteder også har dette tilbudet.

Bra tilbud for oss som har hunder som legger fort på seg ;)

Tenkte bare å tipse sonenvenner om tilbudet ;)

  • Like 1
Skrevet

ÅÅååh! Og akkurat nå når jeg er blakk.. kjipt :/ Er jo lam og ris jeg vil ha tak i også...

Typisk :(

Jeg kjøpte med "noen" og bar TUNG sekk hjem ;)

  • Like 1
Skrevet

Alle utsalgssteder har fått dette tilbudet, (vi får de billig inn for å selge de billig ut), det gjelder frem til 31.Oktober :)

Er det kun lam og ris?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...