Gå til innhold
Hundesonen.no

Selger bøker og diverse hundeutstyr!


Ane
 Share

Recommended Posts

28v9l35.jpg

s5a2jm.jpg

Ups, isoen var vist veeeldig høy etter litt testing isted. Men dere ser vel bøkene uansett :P

Politihundens hverdag 50,-
Hva tenker hunden min 100,-
Ikke skyt hunden 200,-

På talefot med hunden 100,-
Hundedressur 50,-
Klikkertrening og dempende signaler 100,-

Klikkerglede 100,-
Hundetriks 100,-

Hundedans 100,-

På plass 50,-

Hunder lyver aldri om kjærlighet 50,-

Fra valp til voksen hund 180,-

Kulturkollisjon 150,-

Jeg har fått valp 30,-

Klikkertrening for din hund 200,-

Klikkertrening for utstillingshunden 200,-

Med hund på utstilling 200,-

Alle er fint brukt, noen ulest.

2ijjh1f.jpg

25ixagk.jpg

Lite flexiebånd brukt, 30,-

Refleksdekken 30,-

Grime/halti str. S, for stor til Nora, ubrukt 50,-

Uburkt stor Kennel sammenleggbar vannskål 30,-

Trines hundeartikler leie bånd, ubrukt, 100,-

Martinggale med bånd. Blått med gull. "Pus" stoff inni halsbånd og håndtak. Veldig mykt og pent! Tipper halsbåndet 30cm på det minste, og kan gjøres så stor som man vil. 200,-

Reflekshalsbånd 20,-

Hentes i Bergen, eller sendes mot frakt!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei! Ønsker å kjøpe disse bøkene:

På talfot med hunden

Klikkertrening for din hund

Kulturkollisjonen

Jeg bor ikke i Bergen, så de må sendes i såfall :)

Det er ok!

Hvem har skrevet På plass?

Ehm, Jørn Mazarino :)

Hvor mye blir det ca. med frakt for "Hundetriks"? :)

Veldig usikker, kan veie den når jeg kommer hjem. Men det har gjerne med størrelse å gjøre også? Den er ikke så tykk, men stor i lengde og bredde.

Jeg vil veldig gjerne ha klikkertrening og dempede signaler!

Ok!

Og ikke skyt hunden :innocent:

Det er greit!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Leter med lys og lykte etter Mentalitetsboken av Ingalill og Curt Blixt, Kenth Svartberg. Noen som har den? Er også interessert i andre bøker innen språk og adferd - hundepsykologi:)
    • Jeg prøvde Trikem max relax på nyttårsaften og det virket veldig bra på min hund.    Spennende med hund på prøve med endel utfordringer masse lykke til🤗
    • Tilbake til start i trening av utgangsstilling og fot har Edeward fått IVEREN og GLEDEN i å utføre tilbake. Godisen har haglet og det har hjulpet. Hans aversjoner mot øvelsen er borte. Han har gitt meg på tom hånd mot å få kastet leke også. Tilbyr utgangsstilling og går klisterfot hver gang jeg har mat i hendene. Det er helt klart fremgang, på tross av å ikke egentlig være fremgang. Vi er tilbake på et punkt vi kan jobbe oss videre fra, men jeg tør ikke tøye strikken på en stund. Pengene må ligge på bordet ved bestilling en god tid fremover fordi tilliten er tynnslitt etter alle de hånlig nedlatende forsøkene på å narre ham til å utføre uten garantier om lønn. ..men han er IVRIG og GLAD igjen, og det er bra!  Ny milepæl: blir sittende ved kasting av apport - mens jeg har Vom i høyre hånd. Fremskritt det også. Han er så ivrig på å fly etter leker i bevegelse, der har jakten trumfet mat til nå. Små skritt. 
    • Da har vi entret en fryktperiode. Den som skulle starte ved 6 mnds alder startet plutselig i dag, 7 mnd og 8 dager gammel. Henger på greip med stor rase, tregere utvikling.  Han ville PLUTSELIG ikke entre bussen. Han som ELSKER buss! Bussjåførene elsker ham også, for han står som et skolelys og logrer ivrig og glad når de svinger inn på holdeplassen. Han bykser like glad og ivrig ombord. ..et. Bykset. Har bykset. Har elsket buss. Nå ville han IKKE gå ombord, helt plutselig. En hyggelig medpassasjerer tilbød seg å løfte ham ombord, noe Edeward satte STOR pris på, og takket mannen for i flere minutter etterpå. Ikke sett ham så takknemlig siden han oppdaget paraplyens funksjon.  Heldigvis er bygdebussen et samfunn, fullt av hundefolk, og alle de nærmeste trådte hjelpsomt til og var hyggelige og pratet og koste med ham, noe han ble kjempeglad for. Han elsker oppmerksomhet fra fremmede mennesker som elsker hund. It takes a village to raise a puppy. Ingen setback til fair of stairs da vi skulle av igjen, heldigvis. Spent på hva annet som plutselig blir skummelt fremover. Han får ikke relapse på trapper, og det neste skumle bør heller ikke bli heis. Han er for stor og tung til å bæres. I tillegg har han så ekstrem separasjonsangst, han kan ikke være hjemme alene unntatt når han er så utslitt at han MÅ sove.  Dette blir spennende fremover. Håper det går fort over igjen.  Utgangsstilling på tom hånd har forøvrig bedret seg litt. Den er langt fra bra, men det hender han gjør det for å være snill med meg, og legger ingenting imellom når han tydeliggjør at dette er en act of kindness fra ham til meg. Han har forstått at det gjør meg glad, så han belønner meg med utgangsstilling på tom hånd for å vise at han setter pris på adferden min innimellom. Kanskje blir det bronsemerket en dag. Kanskje. 
    • Ja her er det nok å jobbe med, det er helt sikkert 😅Hun er blanding mellom cavalier og puddel (det ligger noen bilder på instagram under lindaoglilje hvis noen vil se, har ikke lyst til å legge ut så mye her ettersom jeg bare har henne på prøve). Jeg kjører en Prius og buret står i baksetet, så tror ikke det er bilen som er problemet. Det er nok heller tidligere erfaring med bilkjøring som gjør dette et stressmoment for henne. Men hun er utrolig lydig da, så hun hopper inn i bilen når hun får beskjed om det. Hun er veldig søt når hun ikke er stressa, men det er jo sånn ca. én time i døgnet 😅 Men hun har bare vært hos meg en uke så hun trenger nok enda litt tid på å lande helt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...