Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpeshow alle raser 26.10


Recommended Posts

Skrevet

Hei og hopp! Vi har jo meldt oss på til denne utstillingen. Men min venninne (moralske støtte og sjåfør;P ) som jeg kunne sittet på med jobber uheldigvis den lørdagen... :(

Er det noen som kjører forbi Arendalsområdet og har plass til meg og valpis? :) Betaler såklart for oss!

  • Svar 55
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

26 raser Hos oss liker vi premier - så i samarbeid med hundegodt.com får alle valpiser som deltar en liten godsak sammen med deltakerrosetten. Det lukter også enda en deltakerpremie, men ikke 100

Ordinær frist i morgen - og nå oppe i 40 ulike raser

Norsk Retrieverklubb avd. Telemark arrangerer valpeshow for alle raser (utenom Alaskan Malamute) i Skjærgårdshallen (Langesund) 26.oktober 2013. Dommer: Stine Bøe Moro for barna! Barn og hund med p

Skrevet

Hei og hopp! Vi har jo meldt oss på til denne utstillingen. Men min venninne (moralske støtte og sjåfør;P ) som jeg kunne sittet på med jobber uheldigvis den lørdagen... :(

Er det noen som kjører forbi Arendalsområdet og har plass til meg og valpis? :) Betaler såklart for oss!

Jeg ville prøvd meg i fb-gruppa til NRK avd Agder, det er i det minste mange retrieverfolk fra sørlandet som skal oppover :) "For medlemmer av Norsk Retrieverklubb avd. Agder" heter den :)

Her er ringoversikten, forøvrig :)

1374164_532200180187485_1881390269_n.jpg

  • Like 1
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...