Gå til innhold
Hundesonen.no

Jeg har tullet til Photoshop programmet mitt, hjelp!


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har den gratis versonen av Photoshop CS2.

I går var jeg så dum at jeg klikket bort de "oppgavelinjene" helt til høyre, der hvor det står hva man har gjort med blide, background, layer osv.

Spørr meg ikke hvorfor jeg gjorde det, men skulle bare sjekke noe og nå får jeg det IKKE tilbake :icon_cry:

Noen som vet hvor jeg kan trykke for å få dem tilbake eller om dere vet om det er en funksjon som stiller hele programmet tilbake til sånn som det var i starten? Da burde vel de komme tilbake også?

Skrevet

Finner du det ikke ved å trykke Window og trykke Essentials ? Det er liksom en sånn basic set back-knapp som gjør arbeidsområdet til sånn det vanligvis er når man først starter opp :)

Edit: Window -- Workspace -- Essentials ;)

Skrevet

Jo, der var det, programmet er helt nytt for meg, så jeg er ganske grønn ;)

Takk for hjelpen :)

Bra det funka da :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...