Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hatt samme problem ei stund nå, uansett hvor små bildene er får jeg fortsatt beskjed om at de overstiger

14,84k.

Prøvde å legge ut nøyaktig samme bilder som jeg la ut for noen dager siden, men får nå også beskjed på dem at de er for store.

Har gjort alle bildene knøttsmå bare for å prøve, men det funker heller ikke :|

Er det noe jeg gjør feil nå?

Skrevet

Jeg laster opp direkte til forumet ja, grensa er på 14,85k eller noe.

Men det er altså ingen som tydeligvis er under den grensa. Selv bildene jeg la ut for noen dager siden er ikke lenger godtatt :wacko:

Skrevet

Men hvis man går på Bruk full editor, så står det, der man kan laste opp:

"Du har brukt 1.05MB av din 14.65MB totale opplastingskvote (Maks størrelse for enkeltfil: 5MB)"

Du har ikke brukt opp din totale, da? Jeg tror ikke den gjelder pr innlegg, nemlig, men pr alt.

Skrevet

Men hvis man går på Bruk full editor, så står det, der man kan laste opp:

"Du har brukt 1.05MB av din 14.65MB totale opplastingskvote (Maks størrelse for enkeltfil: 5MB)"

Du har ikke brukt opp din totale, da? Jeg tror ikke den gjelder pr innlegg, nemlig, men pr alt.

Hahaha, åååå, ja det kan være!

Hva skjer når den totalte er brukt opp da? :lol:

Skrevet

Da må vel tidligere filer du har lastet opp ryddes opp i tenker jeg. Anbefaler på det sterkeste å skaffe seg en konto på photobucket.com eller lignende - da kan du laste opp teeeeemmelig mange bilder, og du kan til og med bestemme hvor store de skal være når du laster dem opp. Så har du alt på et online album, går inn på bildene du vil dere og så har du alle linkene du måtte trenge for å lime dem inn på diverse forum og nettsteder :)

Edit - jeg var for treig med å svare, SoppenCamilla kom meg i forkjøpet ;P

  • Like 1
  • 6 months later...
Skrevet

Kan jeg låne denne tråden litt, fremfor å lage en ny lignende? :P
Hvis ja, slenger jeg inn spml med en gang: Jeg vil "pynte litt" på profilen min, men alle bildene på dataen min er større enn 200kb (som står er max). Hvordan redusere størrelsen på det bildet jeg vil bruke? (Til og med mobilbilde blir for stort :P)

Beklager så mye hvis det er upassende å stjele tråden :innocent:

Skrevet

Kan jeg låne denne tråden litt, fremfor å lage en ny lignende? :P

Hvis ja, slenger jeg inn spml med en gang: Jeg vil "pynte litt" på profilen min, men alle bildene på dataen min er større enn 200kb (som står er max). Hvordan redusere størrelsen på det bildet jeg vil bruke? (Til og med mobilbilde blir for stort :P)

Beklager så mye hvis det er upassende å stjele tråden :innocent:

(Kan vel svare meg selv og si jeg fant det ut)

Edit: Ooog at det er mulig å redigere innlegg :rofl:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...