Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei,

Jeg er helt ny på dette forumet og venter på en liten Chihuahua som skal bli en del av familien.

Jeg driver ett katteoppdrett i Stavanger og driver med en rase som heter Selkirk Rex.

Tenkte å vise dere noen bilder, og så kan jeg heller spamme dere ned når jeg får Chihuahua'en.

Her er NO*Magnifi'miaow's Curly Bertram Bubblegum. Han er så heldig at han får bo sammen med Anita hos Snøfrost med bengalkatter og Siberian Huskyer.

530633_10151327874117108_605570790_n_zps

Dette er CFA CH KityKareKurl Lucia Curleone. Hun skal bli kjæreste med Bertram ila sommeren.

487853_444116105619636_92661351_n.jpg

Dette er NO*Magnifi'miaow's Curly Beatrice og er søsteren til Bertram.DSC03607.jpg

Her er lille Highlandcatz Amy Farrah Fowler. Hun bor ennå hos oppdretter i USA, men håper hun kan få kommet hit hvert øyeblikk. Da skal hun bli samboer med Anita og Bertram.

dbbc82f2-0fcd-4468-a4fe-6a8b7b1aca0d.jpg

Dette er Calicurl's Sugar Candymoon. Han er en korthåret Selkirk Rex og er ca verdens søteste, snilleste og har ett stort hjerte.

16799_10152431296560381_683947869_n.jpg

Her er Fanchon des Jardins de Bubastis. Hun er moren til Bertram og Beatrice

post-12296-0-39764900-1371481738_thumb.j

  • Like 3
Skrevet

Så nydelige krøllepuser :wub: Er stooor rexfan selv, så smugkikker på selkirk selv om det er cornishen som er min favoritt.

Skrevet

Ååå, de var nydelige alle sammen!! VIL HA EN PUUUS... Er det innekatter? Kan du fortelle litt mer om gemyttet til denne rasen? :-)

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...