Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Selger tre dekken som Nora er vokst ut av:

  • Hurtta lifeguard mikrovest rosa, størrelse small (kun brukt noen uker). Kroner 150,- + evt. frakt

IMG_2582.jpg

  • Hurtta Lifeguard mikrovest rosa, størrelse medium (kun brukt noen uker). Kroner 130,- + evt. frakt
    (Refleksen på festestroppen er delvis løsnet i vask, men burde være enkel å bare lime på igjen)

IMG_2581.jpg

IMG_2579.jpg

Bilde fra Hurtta (fargen på bildet under er riktig):
930573_3.png

  • Hurtta Lifeguard polarvest, størrelse medium, orange. (Kun brukt noen få ganger). Kr. 200,- + evt. frakt.

IMG_2577.jpg

Bilde fra hurtta:
930606_2.png

Skrevet

Anbefales på det sterkeste!!!! Iallefall den polarvesten! Jeg skal tipse ei venninne om den. Tror hun mulig er intr, men må få sjekket om den er passe først.

  • Like 1
Skrevet
Anbefales på det sterkeste!!!! Iallefall den polarvesten! Jeg skal tipse ei venninne om den. Tror hun mulig er intr, men må få sjekket om den er passe først.

Ja, polarvesten er kjempegod!

Dessverre er den for liten for Nora og for stor for Taxi, så da er det likegreit å selge den :) Ny pris er ca 400,-

Er også veldig glad i mikrovestene til Hurtta, så skal ikke se bort i fra at jeg kjøper akkurat samme typen igjen :)

Skrevet
jeg har alt den polarvesten til issi :P

Du trenger ikke en til? :D

Jeg har en ekstra for Amiga lever ikke mer og doffen er aaaaaalt for stor :-P så issi har to stk alt :lol: flotte vester da :-)
  • 2 weeks later...
Skrevet
Hei!

Tror du den polarvesten hadde passet til ei storpuddel tispe? :ahappy:

Kanskje, hvis hun er lett i kroppen :) Hvis du måler henne rundt brystet er det lettere å svare :)

Skrevet
Kanskje, hvis hun er lett i kroppen :) Hvis du måler henne rundt brystet er det lettere å svare :)

Hun er 68 cm rundt brystet fant jeg ut :)

  • 3 months later...
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...