Gå til innhold
Hundesonen.no

Pensjonat i Bergensområdet...


laikamor
 Share

Recommended Posts

Jeg tenker å finne meg sommerjobb i Bergensområdet i år, slik at jeg kan bo hoa typen min da. Tenker da at jeg kan spørre på hundepensjonat, i tillegg til butikker ol. Har vært litt ekstravakt + utplassert på Fjellanger før.

Tenker helst i Åsane og Knarvik området, eller hvertfall at det er gode bussforvindelser defra.

Link gjerne til hjemmeside om de har :-)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Lasse og Lises hundehotell får stadig skryt av hundefolk, skulle jeg noensinne få behov for å bruke kennel kommer jeg til å bruke de :)

Ellers så har du jo Mybø og Hjortland. Hjortland vet jeg ingenting om, og Myrbø har jeg ikke et spesielt godt inntrykk av.

Alvøen kommer jeg aldri til å bruke etter erfaringen en treningsvennine satt igjen med etter å ha brukt de.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har brukt Myrbø til mine hunder i alle år og har kun hatt positive opplevelser med dem. Har dog ingen erfaring med hvordan det er å jobbe der. Det ligger jo i nærheten av Lone Camping og er kanskje ikke så praktisk å komme seg til uten bil?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
    • Begynner å bli ei stund siden jeg hang på forum nå, ja 😄 dårlig til å sjekke svar og, ser jeg!  Det må jo bli kjøring, da!
×
×
  • Opprett ny...