Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Tabris
 Share

Recommended Posts

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Aha, så det er det gresskaret gjør! Lurte på hva man skulle med det :lol:

Jeg bruker alltid å la andre finne ut hva ting er til, så sant det ikke står på de. Men jeg fant et ekstra gresskar billig, så da kunne jeg kutte det og se hva det ble til. :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er level 10! Jippi!

Har ordnet så jeg får låne mamma sin laptop i helga, skal sitte i sofa med kakao å laptop, akutten på tven å styre med furry paws. Gledings :)

Vet ikke hvilken hund jeg skal bruke gresskaret på.. kanskje på Avenging Wrath.. Jeg får se.

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nye ting å hente i dag i forbindelse med Halloween. En bakgrunn og et gresskar (om du skjærer ut gresskaret, så får du pumkin mash som kan gies til hunden for mer experience points).

Hvor mange ganger kan man bruke det da?

Også fikk jeg en Ancient Stone Carving det er de greiene folk samler på i årevis er det ikke?

Hva gjør Plushie Chili?

Har hatt en lang pause fra FB nå jeg og du verden hvor fort man faller ut av ting egentlig :lol:

Har skaffet meg to Xoloitzcuintle også, bare for at det er en ny rase egentlig :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Dekorgreiene er unlimited. Mash bare en gang.

Chili er en leke, men det lønner seg visst å bruke favorittlekene etter hva jeg har skjønt. Ergo noe man kan sitte på og selge senere til slike som samler på rares.

Den ancient stone tingen kan du bytte på trading posten i eksempel disse endene.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Dekorgreiene er unlimited. Mash bare en gang.

Finner ikke dekorgreien? Hva ligger den under på inventory?

Bursdag sengen og matskålen da?

*fant bakgrunnen*

Endret av Jonna
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Finner ikke dekorgreien? Hva ligger den under på inventory?

Bursdag sengen og matskålen da?

*fant bakgrunnen*

Sengen og matkoppen er som alle andre senger og matkopper. Bare at de kan brukes 10 ganger. Brukes, samles eller selges.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jessda! Congratulations! IPnA Gan's Most-High [4E LL intstr agiint 7.0] won Best of Breed! You are officially the best Xoloitzcuintle trainer on Furry Paws! You have received $250 in prize money for this accomplishment.

Hannhund? :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg går for 24HH... men er jo gøy å ligge i toppen og da... hmmm

Lurer på det jeg også. Kjøpte en hannhund og tispe med GGEE og EEGG. Tenker de skal få seg en runde i høyet ved L10 også vente på noe med enda bedre stats som jeg kan utnytte eller kull :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Lurer på det jeg også. Kjøpte en hannhund og tispe med GGEE og EEGG. Tenker de skal få seg en runde i høyet ved L10 også vente på noe med enda bedre stats som jeg kan utnytte eller kull :P

Så lenge klarer ikke jeg å vente :lol: har allerede over 20 kull tror jeg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Sånn, mangler bare èn bit igjen av rock pieces. Men kan ikke forstås at det skal være verdt alle millionene for det jeg har forstått man får igjen for det. Spesielt ikke hvis man får endret høyeste attributt, det vil jo ødelegge treningen man har gjort.

Men noe må man jo bruke pengene på. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Sånn, mangler bare èn bit igjen av rock pieces. Men kan ikke forstås at det skal være verdt alle millionene for det jeg har forstått man får igjen for det. Spesielt ikke hvis man får endret høyeste attributt, det vil jo ødelegge treningen man har gjort.

Men noe må man jo bruke pengene på. :P

Skal du bruke penger på ting, så er boostere en fin ting å bruker penger på. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Nei jeg hadde jo ikke det, men nå er hun et familiemedlem og har vært det i 3 år, så å sende henne tilbake er uaktuelt. 
    • Dette handler mer om uenighet. Jeg håper du sier nei til dette. Om du hadde visst at hunden skulle brukes til å produsere blandingskull hadde du ikke skrevet under. 
    • Uff, det er vanskelig med oppdrettere man ikke er enig med, dessverre. Du sier det står i kontrakten at avl skal følge NKKs retningslinjer, men hva står i kontrakten om brudd? Det hjelper jo ingenting med en kontrakt dersom ikke betingelsene ved brudd er beskrevet. Juridisk sett står oppdretter som eier, og om hun ikke vil la deg kjøpe ut hunden til full pris så er det dessverre opp til deg å heve kjøpet på grunnlag av kontraktsbrudd. Dette er veldig vanskelig når det er snakk om et levende dyr og ikke en faktisk vare. Du kan jo også eventuelt kontakte NKK for råd.
    • Hei,  Jeg har en 3 år gammel malteser på for. Jeg betalte 5k da jeg fikk henne, men signerte fortsatt en vanlig forvert avtale. Hun skal ifølge avtalen få 2 kull. Det ble spesifisert da jeg fikk henne at hun skulle avles med andre registrerte maltesere.  Oppdretter bestemmer seg i stedet for å få et blandings kull og lage maltipoo på første kull. Jeg likte det ikke, men orket ikke å lage noe styr av det. I oktober hadde hun første løpetid etter kull nr 1. Det er nå ca 6 mnd siden og jeg har fulgt med for å sjekke om hun får løpetid.  I dag fikk jeg melding av oppdretter hvor hun truer med å ta henne tilbake fordi jeg ikke har sagt ifra om løpetid, men hun har jo ikke hatt løpetid enda. Hun mener maltesere har løpetid hver 4. Mnd? Dette høres ikke riktig ut. Jeg ble veldig satt ut siden jeg alltid har gitt beskjed ved løpetid tidligere. Mitt spørsmål er hvilke rettigheter har jeg? Jeg har jo betalt en viss sum for hunden. Jeg har fulgt kontrakten, og kan dokumentere at oppdretter har brutt kontrakten. Kontrakten spesifiserer at hun må følge nkk sine retningslinjer for avl, og de åpner ikke for blandingsavl. Hun sa hun er i sin fulle rett til å blande raser så hun er åpen på at hun vil bryte kontrakten nå og.  Jeg vil egentlig bare bli ferdig med dette og hadde planer om å si ifra ved løpetid som sikkert kommer nå straks, men nå føler jeg meg ikke trygg på dem overhodet.    Edit: jeg har hatt hunden i 3 år og er absolutt ikke interessert i å heve kjøpet. Jeg ønsker egentlig kun at de skal forholde seg til kontrakten, og ikke true meg med å hente henne når jeg alltid har fulgt kontrakten. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...