Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Skrevet
Du kan gå til Atlas og Humane Society. Der kan du Abandon Dog, da kan andre adobtere den for 500 dollar. Det virker å være veldig populært, fordi det er aldri noen hunder som står der lenge. Har ikke sett en hund der så lenge jeg har vært på FP (det er faktisk egne Rescue Senters som spesialiserer seg i å omplassere slike hunder).

Ellers er to av mine kull leveringsklare i morgen, så siste sjanse for de som vil ha en liten ulldott!

Jeg hadde en slik konto en gang hvor jeg adopterte hunder fra adopsjonsbyrådet og solgte de videre :P Det var veldig moro og man følte seg plutselig veldig snill :aww:

  • Like 1
Skrevet
Hvorfor får jeg ikke til å velge personlighet på hunden min??

Man får ikke velge, de blir tildelt en tilfeldig.

Holder du på med tutorialen? I såfall må du lese lenger ned på sida, for å finne ut hvilken personlighet hunden har. :)

Skrevet
Når skal du ha neste salukikull, Henriette? Ser du har ett nå, men der får du vel bare solgt til Vims? :)

Bare send meg medling der inne om foreldre du liker så lager jeg til et kull til deg:) jeg skal ikke avle noe før dag 88 eller 100 så da er de ledinge nå :)

Skrevet

Å. Nå kom det noen og kjøpte en whippet og en lundehund jeg hadde lagt ut for salg, og jeg ble nesten litt lei meg og fornærma... Det var jo MINE hunder!

Jeg kan aldri bli oppdretter på ordentlig, tror jeg. :P

Skrevet
Er det noen grense på hvor lenge man kan vente med å gjennomføre en parring etter at hannhundeier har godkjent forespørselen? :P

Dette lurer jeg også på. Fikk godkjent en forespørsel på å parring mellom tispen min og en annen sin hannhund, men vil vente til tispen min har nådd level 5.

Skrevet
Dette lurer jeg også på. Fikk godkjent en forespørsel på å parring mellom tispen min og en annen sin hannhund, men vil vente til tispen min har nådd level 5.

Lurer på om det er en uke? husker faktisk ikke helt :s

  • Like 2
Skrevet
Her er linken :)http://www.furry-paws.com/dog/index/134823

Nirm - Begge ligger for salg :)

La inn et bud, det ble litt lavt fordi jeg omtrent er blakk :P

Isj, den lovende komboen min ga bare en dalmatinervalp! Håper hun er bra! Faren er lala, så da arver hun vel det da kanskje... må genteste.

edit: ille lala men lla... Men kennelens første egenproduserte 24HH!! Weee!!

edit: ok.. er en gutt og 23HH... men ikke dårlig læll :P

Furry paws ble så altoppslukende at jeg ikke har lest meg opp på sonen i flere dager :lol:

  • Like 4
Skrevet
La inn et bud, det ble litt lavt fordi jeg omtrent er blakk :P

Isj, den lovende komboen min ga bare en dalmatinervalp! Håper hun er bra! Faren er lala, så da arver hun vel det da kanskje... må genteste.

edit: ille lala men lla... Men kennelens første egenproduserte 24HH!! Weee!!

edit: ok.. er en gutt og 23HH... men ikke dårlig læll :P

Furry paws ble så altoppslukende at jeg ikke har lest meg opp på sonen i flere dager :lol:

jeg ga deg en cookie for den :ahappy:

  • Like 1
Skrevet

Jeg fikk 2 valper, jenta har 19HH- 4Hh-1hh (EGEE, Lla) og gutten 14HH-10Hh (EEEE, lala), hvilken burde jeg beholde?

Skrevet
Takk!! :D hihi

Forresten, har fått et proffesional point... hvor lønner det seg å legge det inn?

Det kommer an på hva du har lyst til å gjøre i spillet. :)

Det står en forklaring på hvilke bonuser de ulike gir, men tror ikke én er veldig mye bedre enn de andre.

Jeg fikk 2 valper, jenta har 19HH- 4Hh-1hh (EGEE, Lla) og gutten 14HH-10Hh (EEEE, lala), hvilken burde jeg beholde?

Hva har du å avle videre på ellers? Hvis du har greit med tisper hadde jeg tatt gutten tror jeg, og forsøkt å få kun lala på linjene mine først. Men jeg er noob, da. :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...