Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg kom på det etter trening, så da starter man jo fra der!

Vennina mi og jeg har bestemt oss for å bli flinke, så 08:15 var det tid for trening, da hadde pelsen fått sin tissetur alt (han vil nemlig ikke ut om morran)

post-5997-0-43203300-1351849705_thumb.jp

Etter trening bestemmer jeg meg for å dra en tur innom senteret for å handle mat, men endte opp med å bare rote rundt å kikke på alt!

post-5997-0-70291500-1351849774_thumb.jp

Siden det alikevel ikke ble noen mathandling stikker jeg innom RC-bil klubben jeg og typen tilhører og hjelper til på litt dugnad ettersom de bygger om!

post-5997-0-99018100-1351849834_thumb.jp

Det er lagt asfalt der og vi har fått låne industristøvsuger for å støvsuge asfalten, og vel, da må vi jo bare ha det morro! Og fy hvor møkkete det har vært der!

post-5997-0-02882000-1351849935_thumb.jp

Endelig er banen ferdig så jeg ser meg fornøyd og vender snuta hjemover!

post-5997-0-21212600-1351850004_thumb.jp

Nettopp spist middag og Terho vil at jeg skal holde beinet sitt så han kan tygge! Han har da allerede tygt selv i begge ender og jeg nekter for det er ekkelt og klissete!

post-5997-0-53771000-1351850065_thumb.jp

Men han fikk godbit istedenfor og han var overlykkelig og fornøyd!

post-5997-0-30102200-1351850165_thumb.jp

Også var vi på en langtur i øs pøs regnvær og her ble ikke mobilen med i fare for at den skulle få fuktskade og dø på seg!

Og etter god lang tur, og en slosskamp for tørking gikk vi rett og slett og la oss litt tidlig! (I den grad halv tolv er tidlig ;) )

post-5997-0-74692600-1351850311_thumb.jp

Skrevet

Holding av tyggebein, ser ut som et gjentagende fenomen her på sonen :lol: Da vet jeg i alle fall hva jeg ikke skal vise ico at er mulig :P

Også trening kl 8 om morgnen da.... grøss og gru! Flink du!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...