Gå til innhold
Hundesonen.no

Treff/trening/grilling.


Recommended Posts

Skrevet

Jeg vil være med 8.september om det blir da, evt førstkommende søndag 2.sept,

jeg tar med Oscar, ikke løsslipp og ingen hundehilsing,

jeg kan være sosial da :P

  • Svar 70
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

vi kan jo se om vi finner på noe i helga for det må bare bilen har litt vondt og stensprut og

Jeg vil Kan både denne helgen og neste, tror jeg! På søndag er det jo junior NM i LP og agility ved Brekke, hadde egentlig tenkt meg dit for å se på. Men prioriterer treff med dere, altså Vet ikke o

jeg kan også

Skrevet

Jeg vil :D Kan både denne helgen og neste, tror jeg! På søndag er det jo junior NM i LP og agility ved Brekke, hadde egentlig tenkt meg dit for å se på. Men prioriterer treff med dere, altså :D Vet ikke om jeg kommer meg til Bogstad da, bedre i nærheten av Kjelsås eller Ekeberg :)

Hvis ingen andre kan til helgen Lill, så kan vi jo evt møtes da :D

  • Like 1
Skrevet

Jeg vil :D Kan både denne helgen og neste, tror jeg! På søndag er det jo junior NM i LP og agility ved Brekke, hadde egentlig tenkt meg dit for å se på. Men prioriterer treff med dere, altså :D Vet ikke om jeg kommer meg til Bogstad da, bedre i nærheten av Kjelsås eller Ekeberg :)

Hvis ingen andre kan til helgen Lill, så kan vi jo evt møtes da :D

jeg kan også :)

  • Like 1
Skrevet

Forslag til sted, dere som kan til helgen? :) Foreldrene mine bor på Grefsen, og har inngjerdet hage (hvis vi skulle grille, så kan vi kanskje gjøre det der hvis det er greit for de). De bor like ved en skole med en fotballbane som kan brukes. Må gå ca 200 meter fra de. Eller så har de kirken rett over veien, og der er det en del plass å trene på.

  • 2 weeks later...
Skrevet

Siden vi skal være på retrieverklubben i oktober, Ekeberg denne gangen? På "det faste stedet", bakom parkeringen over veien for campingen?

Buss 34 stopper rett over veien, og det er god plass.

11-ish? 13-ish?

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...