Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Verdens desidert kuleste, søteste (og tidvis rampete og hoppetussete) vesle frøken trenger pass 9-16 juli, da vi skal til Madeira.

Jippi er snill som dagen er lang og kan håndteres av alle- barn og voksne.

Snill mot andre hunder og dyr, men ikke veldig vant til katter.

Søker hundevant person i hadeland/ gardermoen/ oslo- området.

600844_10150851538052693_424143344_n.jpg

Skrevet

Rena ligger da rett ved siden av Gardermoen! Helt sant! :rofl:

Hmmmm.. ha ha, blir jo litt ekstra kjøring, men liker ideen altså :)

  • Like 1
Skrevet

Hmmmm.. ha ha, blir jo litt ekstra kjøring, men liker ideen altså :)

Du får evt. ha meg i bakhånd, jeg gjør det så gjerne. :)

  • Like 1
Skrevet

Hun kan sikkert være her, hvis hun overlever en krøllebølle og en Norris ;) Vi bor sånn ca 10 min fra Gardermoen :)

Skrevet

Oj, så snille dere er! Jeg tror nok Jippi fint overlever både krøllebøller og Norriser altså :D

Jeg må bare diskutere litt med mannen ;)

Og bare slik at det er sagt: Hun er SNILL, men rampete med stor R. Verdens største mat-tjuv, og mener iherdig at bord, stoler og benkeplater er hennes territorium :panda:

Skrevet

Oj, så snille dere er! Jeg tror nok Jippi fint overlever både krøllebøller og Norriser altså :D

Jeg må bare diskutere litt med mannen ;)

Og bare slik at det er sagt: Hun er SNILL, men rampete med stor R. Verdens største mat-tjuv, og mener iherdig at bord, stoler og benkeplater er hennes territorium :panda:

Ja, sånt gjør jo ikke krøllebølle eller lille-tjukken *kremt* :lol: Vi overlever mat-tyver, rampete valper og møbelklatring, hvis Jippi klarer å rampe seg sammen med krøllebølla :D

Skrevet

Ha ha ha, dere er søte :heart:

Det har ordnet seg med pass for Jippi- vi skal møte 2ne denne uken for å sjekke at vofsene går greit ilag. Om det skulle oppstå skurringer er Argyr reserveløsning :D Takk damer!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...