Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja! Da er det slik at jeg har TEIT stue!

Leiligheten.png

Hvertfall

Det blå er vinduer (tegnet de bare inn på stuen)

Det røde er dører som leder til andre rom.

den sorte trekanten er peisen min, den grå boksen er hvor tven "må" stå siden det er der parabolhølet er. Så HJELP?? Jeg skal ha plass til en 2-3 seter, ett glasskap(hvor jeg har serviset mitt) ett bord og tven. (damn, høres jo ut som jeg nesten ikke har møbler jo.. Har også ett 1*1 meter som jeg pleier ha i hjørnet ved sofaene men dette kan flyttes på om folk kommer på noe lurt! HJEEELP :P

(som dere sikkert skjønner.. stuen er det store rommet i midten)

Skrevet

Hvor stor er stua di?

Du kan evnt skjøte antenneledningen for å kunne flytte TV-en.

Problemet er at eneste veggen jeg såfall kunne tenkt meg å ha tven på er GRØNN, så da blir ledningen veldig synlig og det er lite jeg virkelig misliker så mye som ledninger som lyser mot meg. :P

Btw, aner ikke hvor stor den er :P

Skrevet

Problemet er at eneste veggen jeg såfall kunne tenkt meg å ha tven på er GRØNN, så da blir ledningen veldig synlig og det er lite jeg virkelig misliker så mye som ledninger som lyser mot meg. :P

Btw, aner ikke hvor stor den er :P

Da får du male veggen :P Neida, ser den :)

Tror kanskje eg ville ha satt sofaene mot hverandre, med bordet i midten. Sånn "amerikansk" måte. Skapet/hyllen på en ledig vegg.

Prøve å tegne... Men det kommer jo an på om det er plass? Du har mange dører :)

Leiligheten.png

Og bare fordi eg hadde gjort det dersom eg hadde muligheten, en stol og det lille bordet borte ved vinduene :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...