Gå til innhold
Hundesonen.no

NKK Hordaland - 14/15 April.


Synnikken
 Share

Recommended Posts

Lurer på om det er noen som hadde hatt plass til meg opp til utstillingen? Begge dagene. Må være der senest 08.30. Kan komme meg inn til Bergen selv, eller hoppe av bussen mellom Os og Bergen.... Hvertfall lørdagen hadde vært supert, da jeg ikke aner hvor det er, og sliter med å finne frem med buss :P

Skal være skriver for Anne Chatrine Edoff.

Hvis du bare finner ut hvilken buss som går oppover dit er det UMULIG å gå av på feil stopp og gå feil vei, det er skilter og parkeringsvakter helt nede med busstoppet ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 188
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da har jeg egentlig sagt at vi kan dra, Kamar og jeg. Også håperhåperhåper vi at Marie eller Benedicte er ledige, eller HHC om hun skal dit! Jepp, jeg knabber HHC uten at hun veit det, sånn just in ca

Imponerende regnestykke Yodel

Vurderer om dette skal bli Mayahs første offisielle utstilling. Hun er da 9 mnd Er veldig usikker da hun er veldig valpete nå! Traving er for pyser mener hun

Wee! Jeg skal sende SMS :D

15 rottweilere

8 vorstehhunder

1 kelpie

9 aussier

Det blir knapt med tid mellom vorstehhundene og Ikke. Siden Ikke er alene i rasen, montro om jeg kan får stille henne litt senere?

Vet du hvilke kv? Hørte Anne Grethe skulle stille. Vet du hvem?

Prøver meg igjen: om noen har plass til Tia/Cita, evt begge to (evt oss alle fire, vi tar ikke så stor plass :P ) eller bare en bag på søndag/mandag fra Bergen-Oslo så rop ut! :bananas:

Hva med togbilletten til en venn av en sonis på noen sider tilbake? Som hun skulle selge. Var for en person og to hunder.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vet du hvilke kv? Hørte Anne Grethe skulle stille. Vet du hvem?

Hmm, nei, litt usikker :)

Hva med togbilletten til en venn av en sonis på noen sider tilbake? Som hun skulle selge. Var for en person og to hunder.

Orker ikke ta toget med alle hundene, og må jeg først gjøre det så kjøper jeg hvert fall ikke egen hundebillett :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

ååååå nå gleder eg meg :) skal stille cairn i morgen, en unghundtispe og en championhanne. skal også stille chi på søndag!! bor rett ved hallen så går opp begge dager tenker jeg, håper ikke det regner. Bare til å hilse på om noen kjenner meg igjen!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
    • Jeg har begynt å se etter sydendestinasjoner pga helsa, og tenker at hvis jeg blir ufør så blir det å tilbringe vintrene der nede. Jeg vil ha noe veldig rolig, ei hytte ved et stille fjellvann med bare en dagligvarebutikk i nærheten hadde funka, liksom, men jeg sliter litt med å orientere meg. Er det noen som har forslag til feriedestinasjoner for ei litt pysete dame med to mellomstore (alaskan husky og storpuddel) hunder? 🙈 Pris har en del å si, jeg vil helst ikke blakke meg 🙈
    • Hei.  Jeg har hatt Mitt spor og err veldig fornøyd med dem men nå skal jo dem legges ned fra 30sept nå.. Så da fikk jeg tilbud om å få gratis brikker igjennom Lildog og dette er noe av det mest ubrukelige jeg har hatt.. Dem har ikke i nærheten av det Mitt spor har av aktivitetsovervåkning og turfunkjon osv.. Så jeg skal over til Tractive men har 2 hunder så det som holder meg igjen er prisen på abennomentene jeg må ha siden jeg vil jo ha alle de funksjonene som er tilgjengelig men da må jeg ut med minimum 2520-, for ett år på begge gutta samtidig for å få fullt utbytte av trackeren.. + at det koster jo fra 1000-, - 1500-, pr sporingsenhet oppå der igjen.. Og med uførepensjon så har man ikke mulighet til å betale sånne summer på engang på en sporingsenhet men heller det enn å miste dem fordi dem kanskje løp etter ett rådyr ellernoe og løp for langt og ikke finner veien hjem igjen..  Så du betaler for trygghet på tur tenker jeg.. Jeg har mine løse på tur nesten hver eneste dag.. Det har gått bra hittil men man vet aldri..  MEN STYR UNNA LILDOG IHVERTFALL ER MITT RÅD!!! 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...