Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Vi kan jo treffes å gå tur en dag da? :) Bor du i Drammen eller i Ås nå?

Er i Drammen fram til februar :) Hadde vært supert med tur altså!

  • Svar 70
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Finner ut et sted som passer for alle! Morsomt at så mange ønsker å være med da, da blir det ekstra morsomt.

Min liker store hunder (har i allefall likt de han har møtt), så ikke noe problem.. Den eneste hunden han har vært redd for var en Shetland sheepdog, hehe, så fint hvis noen sånne kan være med og gjø

Så flott! Da er vi to stk i allefall, hehe! Får avtale tidspunkt og sånn etterhvert, håper flere hopper på og blir med på treff!

Skrevet

Min liker store hunder (har i allefall likt de han har møtt), så ikke noe problem..

Den eneste hunden han har vært redd for var en Shetland sheepdog, hehe, så fint hvis noen sånne kan være med og gjøre ham uredd.

  • Like 2
Skrevet

Supert at det er så mange som har valper om dagen! Jeg og Kida har kjempe lyst til å være med på valpe treffet! Og vi vil gjerne møte Tesh!

  • Like 1
Skrevet

Ja, skal vi få til et treff? :)

Hva passer for folk og hvor?

Jeg er ganske opptatt førstkommende helg, men er ledig helgen etter det. Ellers har jeg fri onsdager :)

Skrevet

Er kanskje greit å ta det mens det er lyst på dagtid? Min lille er i alle fall litt skeptisk i mørket når hun ikke ser hvem som går forbi :P

Men februar er jo ikke lenge til, da.

Flere? Når passer det? :)

Skrevet

Februar passer sikkert greit!

På dagen? En helg? (F.eks en lørdags formiddag?) :)

Hadde passet bra for meg om det var over 3 uker til, hehe.. da er det ikke så stress pga valpekurs osv.

Er vel over 3 uker til februar også! :D

  • 2 weeks later...
Skrevet

Februar burde passe bra det :) Noen som har forslag til sted? Jeg for min del syns det er greit på Ås, her kan man gå på gjordet og la hundene gå løst. Men ikke noe problem å ha det et annet sted.

Skrevet

Jeg henter valp første helgen i mars, så jeg synes meget godt det kan være valpetreff etter det engang :D

Vi kan ha flere treff vi vettu :)

Men min valp er syk og veldig smittsom nå :P Så vi må se an litt når han blir frisk. Vil ikke smitte noen andre tasser

Skrevet

Det tror jeg er en lur tanke, å ikke smitte noen :P

Men skal det bli noe av må folk få ræva i gang og svare i denne tråden, hvis ikke er det vanskelig å få til så mye :P

  • 2 weeks later...
Skrevet

Jeg er med 18 mars! Malentha er intet mer en 10 uker gammel da, så jeg håper deres "stooore" valper ikke er babyspisende ;)

Leja lekte med en ni uker gammel papillon denne uken, og var veeeldig snill og grei med ham :) Hun er jo rimelig liten selv, så!

Skrevet

Hvor skal vi ha det henn? :) Lørenskog er mye nærmere for min del, men jeg vet ikke hvordan det er med steder der ? Hva passer dere best?

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...