Hva har skjedd med chatten?
-
Hvem er aktive 0 medlemmer
- Ingen innloggede medlemmer aktive
-
Nye innlegg
-
Og nå har det bare blitt Max. Sherloki 28.07.2013 - 27.10.2025. Verdens beste Shero hang opp mikrofonen og nå er huset veldig stille, og han er høyt savnet av både 2 og 4- beinte.
-
Jeg har gordon setter setter som «hveser» i alt av kortseler om hun drar i båndet. Pga festepunktet er så langt framme/ spisst brystbein. Eneste som hjalp her var trekksele,sydd på mål (Piap Design) de fra butikk vi prøvde hjalp ikke på problemet.
-
Det er et råd som gjelder de fleste helsesituasjoner med hund. Så lenge de spiser og drikker normalt og virker ellers frisk så følger man med. Og ringer dyrlegen hvis det endrer seg. Spør du på nett vil du få ulike råd, men folk flest har ikke kompetanse til å gjøre vurderinger av en helsesituasjon basert på en enkel beskrivelse. Er du usikker er det best å høre på en dyrlege du stoler på eller som noen kan anbefale.
-
Av missLissis · Skrevet
Det er ikke så vanlig med den fargen på utflod. Men selv to dyrleger sier forskjelloge. Oppdretter sa ring og hør med dyrlegen. Har du ikke svar på spm la vær å svare rett og slett
-
Nylig opprettede emner
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.