Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg lurer altså på om noen har "oppskrift" på hvor lenge man skal steke i stekovn hvis man skal lage godbiter av V&H?

Vi skal på agility kurs og da trenger jeg belønning. :P Og hun elsker V&H så tror den vil falle i smak. Hun får det som fòr.

Skrevet

Så kult! Dette må prøves når man har en sånn særing som ikke synes noe av godbiter egentlig er så spennende.

Skrevet

De selger matblod i enkelte butikker, usikker på hvor man kan få tak i det i tronheim. Enkelte slaktere selger også blod, ofte noe billigere enn i butikken. :)

Hvilke matbutikker da? :P Har ikke sett blod i noen av butikkene jeg har vært i, ikke at jeg har leita etter det heller da.. :)

Skrevet

Oi, genialt! Kan vi i teorien trene inn deler av maten hans på denne måten? Altså at han får litt mindre måltider og heller får trene i seg deler av det? Han er jo så liten, er ikke mange godbitene han får før han har fått i seg enda et måltid om dagen!

Guest Michellus
Skrevet

Dette skal prøves :D Levergodbiter smaker visst dritt (hilsen Angus), men dette tror jeg kan bli skikkelige saker for Gus!

  • 2 weeks later...
Skrevet

Jeg lager Vohrbisen nå og fikk plutselig to stk ulydige hunder som nekter å gå ut av kjøkkenet. Ellers så må jeg bare si at det lukter ikke godt, så lag det etter du har lagd middag!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...