Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 63
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I år skal jeg ha på meg kimono, sånn geishaparykk og så skal jeg male en pappmaske fra panduro sånn at det ser ut som en riktig creepy geishamaske. Og så skal jeg liste meg bak folk og bare stå der.

Du må jo selvsagt være beer maid

Synes det er kult med sånn marionette (hvordan skrives det på norsk?) dukke Sjekk linken,der er det sminketutorial og eksempel på kostyme

Guest Gråtass
Skrevet

som sagt det skumleste jeg kan tenke meg er meg selv kl 05.55 så her blir det gule crocs, pysj, rød plysj morgenkåpe, bustete hår, hengekøyer under øynene, siggen i kjeften, tekoppen i hånda og en bad-ass attityde!

Skrevet

Kan man kle seg ut som "billig hore" på halloweenfest? Eller har det liksom ikke noe med halloween å gjøre?

Har liksom aldri satt meg helt inn i det halloween greiene, men nå er jeg bedt på fest til lørdag og har litt småpanikk :-O

I hodet til alle i min omgangskrets er "billig hore" hele poenget med halloween. Spiller ingen rolle hva de "er", så lenge man ser så mye hud som overhode mulig.

Sexy sykepleier, katt, cowgirl, you name it. Er en grunn til at jeg missliker kostymefester!

Skrevet

Her falt valget på noe så enkelt som et spøkelse. Hvit "kjole/kappe" hvit hårspray og hvit ansiktsmaling hahaha Skikkelig kreativ serru!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...