Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg klarer ikke å lese om mishandling av valper akkurat nå kjenner jeg, men jeg vil gjerne si at onde mennesker som lar sin egen skitt gå utover andre - de bør låses inn i et bittelite kott og deretter kaster man nøkkelen.

Skrevet

Det er jo helt klart at mannen er svært syk, så jeg klarer faktisk ikke helt å tenke hevn. Men fy så skadd i hue man må være hvis man har hjertet til å gjøre noe sånt. Forstår rett og slett ikke! (Og godt er vel det..)

  • Like 1
Skrevet

Jeg blir trist og får vondt inne meg når jeg leser sånt :( Personer som gjør sånt er syke og trenger hjelp, ved siden av den straffen de måtte få for mishandlingen.

Skrevet

Tydelig at folk mangler empati og andre grunnleggende sosiale følelser...

Får helt vondt, og synes kanskje de kunne spart seg det siste bildet, tårene bare rant her... :icon_cry:

Skrevet

:(

Men er det samme valpen som på første og siste bildet? Den på siste bildet er jo ikke hvit på potene ... samme kan det være, og kvalmt er det. :hmm:

Det lurte jeg også på. Grusomt er det uansett :(

Skrevet

Det er bare grusomt at noen gjør slik. :( Håper han får streng straff, og blir fulgt opp videre så han ikke fortsetter med dette, eller eskalerer. Det er jo ikke unormalt at de som har begått voldelige handlinger mot mennesker, har starta "karriæren" sin på dyr.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...