Gå til innhold
Hundesonen.no

Bilder fra tur i Sørmarka (stavanger) i morres :)


Recommended Posts

Skrevet

Rognebr.jpg

Høsten er i full gang her på vestlandet

Dendunkleskogen.jpg

"Den dunkle skogen"

Serutover.jpg

Hera kikker ut på "hundemarka" Er det noen der?

Pstenen.jpg

Ser jeg bedre her?

Kongler.jpg

Oppbakken.jpg

Og det gå oppover

Stopp.jpg

What?

Utsikt.jpg

Flott utsikt

Utsikten.jpg

Gjrmedammen.jpg

Dette vannet må vi skynte oss forbi, ellers får jeg fort en Brun gjeterhund i steden for hvit :rolleyes2:

Gjrmedyret.jpg

Likevel klarer hun å finne noe gjørme.... en annen plass :blink:

Skrevet

Flotte bilder :)

Jeg har vært en del i Sørmarka jeg også, og den der "mudd-dammen" blir alltid brukt, desverre. Min hund blir slik når den ser en god badedam: :hyper:

hehe :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...